16.5 C
Lviv
04.03.2024
Новороздільська ОТГ

Подарунок-реаномобіль від іспанських новороздільців

КНП «Новороздільська міська лікарня» отримала від благодійників реанімобіль

Все розпочалося 20 липня, коли новорозділець Андрій Дацко, уродженець Гранки-Кутів, приїхавши до України, завітав до Новороздільської міської ради поцікавитися, чим допомогти рідній громаді. А можливо, і раніше, бо ми друзі ще з дитинства, додав перший заступник міського голови Михайло Гулій.

Українська діаспора в Іспанії, громада міста Толедо, її голова, товариство українців (голова Юрій Чопик), Андрій Дацко, Віктор Чернюк і численні жертводавці організували збір коштів і на зібрані понад 9 тисяч євро придбали реаномобіль – сучасну, обладнану усім необхідним “швидку допомогу” – там і міні-умивальник, міні-холодильник, перетворювач напруги та інше спеціальне медичне обладнання. До того ж, авто запакували речами першої необхідності для потреб військових, зокрема, медикаментами, а також памперси і ліки для немічних хворих, які прибули до Новороздільської лікарні з Херсонського геріатричного інтернату.

Реанімобіль вже доставили в Україну. У польському Кракові зустрілися друзі дитинства. У подарунок Андрію Дацко вручили “частинку дитинства” – викладену бурштином картину його батьківської хати (батьки і вся родина давно проживають в Іспанії) , яка розчулила: вона буде на найпочеснішому місці у іспанському помешканні.

Також передали і фігуру Матінки Божої з Фатіми та вервички з святого місця, які берездівецький староста Дмитро Сапига має передати хлопцям, котрі захищають Україну на війні. Щира підтримка, гаряча молитва і небайдужість земляків по всьому світу долучаються до спільної Перемоги.

Новий реаномобіль буде використовуватись для надання невідкладної медичної допомоги мешканцям Новороздільської громади, в тому числі й внутрішньо переміщеним особам. А натомість “швидка допомога”, яку минулоріч отримали від друзів-поляків, незабаром відбуде до хлопців на передову – повнопривідне авто потрібне для евакуації поранених.

Схожі повідомлення

Стрітення-2022 і молодий священик у храмі Різдва Пресвятої Богородиці

admin2

Пошанування Івана Франка у Новому Роздолі

admin2

68-й День Нового Роздолу – з дощем, але неймовірно емоційний

admin2

Важливо! 7 вересня у проміжку між 06.00 та 07.00 год. та 8 вересня – у проміжку між 15.00 та 16.00 год. в м. Новий Розділ буде тимчасово, протягом 15-30 хв., припинено електропостачання

admin3

Тужанівська школа – наймолодша і найсучасніша

admin2

ГРАФІК ВІДКЛЮЧЕНЬ СПОЖИВАННЯ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ ПО М. НОВИЙ РОЗДІЛ НА 24.12.2022 Р. У РАЗІ ВИНИКНЕННЯ ДЕФІЦИТУ ПОТУЖНОСТІ В ЗАХІДНИХ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖАХ

admin3

Залишити коментар