16.5 C
Lviv
04.06.2023
Новороздільська ОТГ

Новороздільці, підтримаймо молоду породіллю і її донечку

Молода сім’я волею воєнних лихоліть потрапила до Нового Роздолу. Втім, і повертатися уже немає куди: їх будинок у Бахмуті повністю зруйнований. Наразі мешкають у гуртожитку Новороздільського політехнічного коледжу.

Сьогодні ж, 23 грудня, 20-річна Софія народила дівчинку – 3100 гр, 49 см росту. Усе пройшло чудово. І маленька уже новороздільчанка голосно сповістила про свій прихід.

Їй потрібно багато чого. Як і молоденькій мамі. Тим паче, хвилюється завідувач пологового відділення Новороздільської міської лікарні Галина Лесюк, молода породілля, внаслідок хвороби, сама потребує певної підтримки і догляду.

Подаруночки для новонародженої можна приносити до міської лікарні, до пологового відділення – речі, одежинку, ковдрочки, дитячий візочок тощо.

Допоможімо малечі і мамі – якраз Різдво закликає творити милосердя.

Схожі повідомлення

Ярина ЯЦЕНКО:” Ваша праця невидима, коли все добре, але коли не прибрано, немає тепла, води чи світла – ми це дуже гостро відчуваємо. Ваша праця дуже важлива. Із професійним святом!”

admin3

“Принеси у бібліотеку…” – акція у Новому Роздолі. Долучайтеся!

admin2

Бронзова нагорода АФ “Розділля” до Дня Миколая

admin2

Поліцейський дискурс школярам про зміни до Правил дорожнього руху

admin3

Ірина КРИЖАНІВСЬКА: «Вакцинація триває етап за етапом, станом на 20 квітня щеплення проти COVID-19 здійснено 250-ти пацієнтам»

admin3

Нова “швидка допомога” прибула до Нового Роздолу

admin2

Залишити коментар