16.5 C
Lviv
01.12.2023
Новороздільська ОТГ

Автомобіль для воїна-земляка благословили на перемогу

Понеділок 13 березня у Берездівцях розпочався з благодійної справи на підтримку наших військовослужбовців.

Громади сіл Берездівці та Гранки-Кути зібрали кошти (і колядуючи на Різдвяні свята, і проводячи збір у церквах та в селі), долучилася і родина полеглого героя нашої громади – таким чином на зібрані кошти (близько 180 тис грн) придбали автомобіль Фольксваген – бус, який і відправлять на потреби для військової частини, де служить земляк.

Роман Трухим стоїть на захисті батьківщини ще з 2014 року, зараз його частина дислокується у Запорізькій області, але планується ротація до Бахмута, тож транспорт потрібен обов’язково.

Троє священників – отець Степан Попко (Гранки-Кутівська церква), отець Богдан з Берездівецької церкви і отець Дам’ян Панков’як освятили транспорт, який вирушить до хлопців на передову, спільною молитвою присутні односельці благословили на “службу” і підмогу хлопцям, автомобіль доукомплектували сплетеними сітками та іншими гостинцями для воїнів. “Повертайтеся чимпошвидше, наші хлопці, живі і здорові та з перемогою!” – щиро молилися односельці, за кожного воїна, за стражденну Україну!

Спільно наближаємо нашу Перемогу!

Схожі повідомлення

Вітання з Днем Незалежності депутата Новороздільської міської ради Володимира Засанського

admin2

Якщо по – чесному, ФК “Новий Розділ” програв ФК “Турбо” з рахунком 1:2 по грі. Мабуть, тренерський “розбір польотів” поєдинку погодиться із таким вердиктом

admin3

У Новому Роздолі частково включили вуличне освітлення

admin2

Кому до Ходорова? Збережіть графік

admin2

Турнір «Кубок Славське»: чотири команди Академії футболу «Розділля», два призових місця!

admin3

День Конституції на роверах

admin2

Залишити коментар