16.5 C
Lviv
25.07.2024
Новороздільська ОТГ

Автомобіль для воїна-земляка благословили на перемогу

Понеділок 13 березня у Берездівцях розпочався з благодійної справи на підтримку наших військовослужбовців.

Громади сіл Берездівці та Гранки-Кути зібрали кошти (і колядуючи на Різдвяні свята, і проводячи збір у церквах та в селі), долучилася і родина полеглого героя нашої громади – таким чином на зібрані кошти (близько 180 тис грн) придбали автомобіль Фольксваген – бус, який і відправлять на потреби для військової частини, де служить земляк.

Роман Трухим стоїть на захисті батьківщини ще з 2014 року, зараз його частина дислокується у Запорізькій області, але планується ротація до Бахмута, тож транспорт потрібен обов’язково.

Троє священників – отець Степан Попко (Гранки-Кутівська церква), отець Богдан з Берездівецької церкви і отець Дам’ян Панков’як освятили транспорт, який вирушить до хлопців на передову, спільною молитвою присутні односельці благословили на “службу” і підмогу хлопцям, автомобіль доукомплектували сплетеними сітками та іншими гостинцями для воїнів. “Повертайтеся чимпошвидше, наші хлопці, живі і здорові та з перемогою!” – щиро молилися односельці, за кожного воїна, за стражденну Україну!

Спільно наближаємо нашу Перемогу!

Схожі повідомлення

Продовжуємо покращувати якість послуг в нашій лікарні

admin3

БЕРЕЗДІВЦІ: у цій крамниці можна придбати «Вісник Розділля»  і…все необхідне

admin3

Графік вимкнення електропостачання у Новому Роздолі на 3 грудня

admin3

Новий житловий квартал електрифікується

admin2

Світлій пам’яті новороздільця Василя ГУПАЛА

admin3

Учениця третього класу Новороздільського ЗЗСО №2 Ангеліна КЕКІС – здобула ІІІ місце на Чемпіонаті України з Кіокушин-кан карате!

admin3

Залишити коментар