16.5 C
Lviv
28.09.2023
Україна

У Новороздільській громаді створили дві сотні додаткових місць для вимушених переселенців

23 грудня 2022 року.

Зокрема, завершили ремонт Новороздільського політехнічного фахового коледжу, тут облаштували 50 кімнат для переселенців.

У Новороздільській територіальній громаді лише зареєстрованих проживає понад 2,4 тисячі ВПО. Частина вимушених переселенців мешкає у діючому гуртожитку Новороздільського політехнічного фахового коледжу. Та через велику кількість переміщених осіб виникла потреба у додаткових місцях.

Відтак, розпочали ремонт гуртожитку.

22 грудня результати роботи оглянув перший заступник начальника Львівської ОВА Андрій Годик.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Львівської ОВА (ОДА) з посиланням на Департамент економічної політики.

«Від початку повномасштабного вторгнення Львівщина щодня приймає евакуаційні потяги. Українці – жінки, діти, люди похилого віку, які потребують особливого догляду, залишають свої домівки та шукають прихисток. Сьогодні на Львівщині мешкає лише офіційно зареєстрованих понад чверть мільйона переселенців. Тому одним із наших завдань є створення для них комфортних умов проживання. Одним із шляхів – є ремонт приміщень гуртожитків навчальних закладів, які до цього не використовувались», – зазначив перший заступник.

Загалом на проведення ремонтних робіт у поточному році скерували 15,2 млн грн: 12,7 млн грн – обласний бюджет, 2,5 млн грн – кошти Малопольського воєводства Республіки Польща.

Тут провели капітальний ремонт м’якої покрівлі з заміною віконних блоків всієї будівлі, а також поточний ремонт 4 та 5 поверхів (внутрішні оздоблювальні роботи, заміна системи водопостачання та водовідведення, електропостачання, опалення та дверних блоків, облаштування санвузлів, душових та кухонь, закупівля та монтаж обладнання).

Частину меблів та побутової техніки для облаштування приміщень надали Міжнародний благодійний фонд World Vision International, CORE (Благодійний фонд Шона Пенна), ГО «Громадська ініціатива Допоможемо разом», УВКБ ООН, ТОВ «Польський холдинг готельний».

Разом з тим, за фінансування Норвезьської ради з питань біженців на 1-му поверсі будівлі тривають роботи  по облаштуванню двох душових кімнат з роздягальнями, душової та санвузла для осіб з особливими потребами, пральної кімнати.

Схожі повідомлення

Хто такі орки: відповіді з першоджерел

admin2

Банкір зі Львова застосував шахрайську схему і незаконно отримав 100 тис. грн премії. Яку міру застосує суд, дізнаємось згодом

admin3

Що подарувати рідним на новорічні свята?

admin

Як українці знають, коли яке свято відзначати та яких традиції треба дотримуватись цього дня?

admin

Сьогодні маємо ще три врятовані життя завдяки блискучій роботі аеромедичної евакуації, – пресслужба Львівської ОДА

admin3

Як дорогою на святкування олігарха Коломойського група поважних гостей на чолі з підприємцем – “авторитетом” Петровським на журналістів напала

admin3

Залишити коментар