16.5 C
Lviv
23.09.2023
Україна

Як полагодити ноутбук, який не включається

Ми покладаємося на те, що наші ноутбуки працюватимуть щоразу, коли нам потрібно його використовувати. Коли він не вмикається, може здатися, що у нас серцевий напад. Наш розум працює з перевантаженням, оскільки ми розуміємо, що могло бути не так.

Проблеми з живленням не рідкість для власників ноутбуків, але це не робить їх менш страшними. Ви завжди ставите питання, чи зможете ви виправити це в кожному випадку.

Є кілька проблем, якими ви цінуєте, можливо, не спрацює. Якщо ви не впевнені, з якою проблемою зіткнулися, ознайомтеся з цими порадами, щоб дізнатися, як полагодити ноутбук, який не вмикається.

Ноутбук не вмикається

Кожен ноутбук проходить через кілька етапів, якщо він працює. Незалежно від того, який у вас ноутбук або тип ноутбука, ви можете спробувати будь-яку з цих порад, щоб дізнатися, чи допоможуть вони вам.

Якщо ноутбук не запускається, почніть з першого методу і продовжуйте йти вниз або спробуйте той, який, на вашу думку, допоможе.

Подивіться на свій блок живлення

Ви можете подумати, що це є очевидним методом, але іноді це єдина проблема. У всіх нас бувають моменти, коли ми не робимо те, що завжди робимо.

Шнур може бути ослаблений, що призводить до примусового вимкнення ноутбука з невідомої, на вашу думку, причини. Якщо світлодіод на шнурі живлення світиться, перевірте, чи кнопка живлення працює.

Перевірка кабелю також може визначити, чи проблема пов’язана з самим джерелом живлення. Заплутані та вигнуті дроти створюють слабкі місця, які згодом ушкоджують джерело живлення. Якщо зі шнуром щось не так, ви можете перевірити це, протестувавши свій ноутбук з іншим шнуром із тією ж напругою.

Щоб знайти блок живлення з тим же напруга, ви можете використовувати інформацію з наклейки на самій зарядці, або смотрим тут. Вибираєте бренд і модель ноутбука, в результаті вам видасть необхідний блок живлення до обраної моделі ноутбука.

Вийміть акумулятор

Якщо акумулятор перегрівається, це достатня причина, через яку ваш ноутбук не хоче заряджатися. Помацайте акумулятор, щоб переконатися, що він гарячий на дотик. Дати гарячій батареї охолонути може спрацювати, коли вона перегрівається.

В інших випадках досить просто вийняти акумулятор і вставити його назад, і це допоможе. Ноутбук може не ввімкнутися через те, що в порту застрягли USB-накопичувачі або картки пам’яті. Ви можете перевірити це, якщо ваш комп’ютер видає повідомлення про помилку “Операційна система не знайдена”.

Якщо в системі залишилася картка пам’яті або USB, BIOS спробує завантажитися з будь-якого з них, а не жорсткого диска. Те саме відбувається з компакт-дисками, які залишилися всередині ноутбука, тому вийміть їх.

Можливо винна матриця

Ваш ноутбук може бути увімкнений, але проблема може бути у вашому моніторі. Світло потрібне для відображення екрана. Якщо він перестане працювати, він стане чорним. Спочатку спробуйте від’єднати всі дроти дисплея та знову підключити їх.

Якщо світиться світлодіодний індикатор і ви чуєте звук вентилятора ноутбука, значить, ваш комп’ютер працює. Це може бути проблема з налаштуванням яскравості, яку вам потрібно відрегулювати.

Запуск у безпечному режимі

Ви можете побачити «Синій екран смерті» під час запуску і більше нікуди не подінетесь. Це означає, що у вас проблема з обладнанням, програмою або драйвером.

Натисніть F8, коли ви побачите синій екран, щоб перейти в безпечний режим. У цьому режимі на вашому ноутбуці працюють лише важливі диски, тому ви можете видалити обладнання або програму, через яку ваш ноутбук не запускається. Ви також можете виправити свій ноутбук, запустивши відновлення системи.

Використовуйте аварійний диск

Іншою альтернативою є завантаження з диска повторного використання або USB-накопичувача, якщо він у вас є. Також можна завантажити диск відновлення з іншого ноутбука, а потім записати його на компакт-диск або USB. Після того, як ви вставите один із двох, спробуйте знову завантажити комп’ютер.

Те саме можна зробити з MAC. Просто пам’ятайте, коли ви використовуєте диск відновлення, щоб перевести ноутбук у режим відновлення.

Перевірте можливе пошкодження жорсткого диска

Є ймовірність, що проблема з ноутбуком криється в жорсткому диску. Навіть якщо ваш жорсткий диск пошкоджено, дані часто залишаються недоторканими. Однак вам потрібно буде виправити змінене оновлення або файл, через який комп’ютер виходить з ладу.

У Windows слід завантажити ноутбук у безпечному режимі, перейти до «Додаткові параметри» і натиснути «Параметри запуску». Ваш ноутбук повинен сканувати, знаходити і в ідеалі відновлювати те, що не так. Це може бути щось на кшталт вірусу.

На MAC виконайте щось подібне, відкривши папку для відновлення прав доступу до диска. Якщо насправді є проблема з пошкодженням, вам потрібно буде натиснути «Перевірити диск».

Переключити жорсткий диск на інший ноутбук

Якщо нічого не працює, є останній варіант, який ви можете зробити, щоб хоча б отримати доступ до своїх цінних даних. Це вимагає великих знань про ноутбук, оскільки вам доведеться розбирати ноутбук, щоб видалити жорсткий диск.

Якщо ви можете це зробити, ви можете зберегти будь-які важливі дані, перш ніж надсилати їх до комп’ютерного магазину для ремонту. Якщо з материнською платою немає проблем, ви можете виправити свій ноутбук, вирішивши проблему із запуском.

Пошук вирішення проблем

Є кілька методів, які можуть знадобитися, щоб вирішити проблему з вашим ноутбуком. Це рішення приходить, коли ви можете визначити, в чому проблема. Як тільки ви це зробите, ви зможете дізнатися, як полагодити ноутбук, який не включається.

Рівень складності варіюється від людини до людини, але більшість людей здаються, коли кроки стають надто складними. Більшість побоюється створити нову проблему у спробі виправити вихідну проблему.

Схожі повідомлення

ВИДИ ПОЛІГРАФІЧНИХ ПОСЛУГ ТА ДРУКАРЕНЬ

admin

У Львівському палаці мистецтв відбулася урочиста Академія з нагоди 94-ї річниці створення ОУН

admin3

На хабарі у 20 тисяч грн затримано керівника філії “Львівський автодор”

admin3

23-річний молодик з Рівненщини збував у Львові “амфетамін” та інші психотропи. Під час затримання поліція вилучила у зловмисника 40 готових “закладок”

admin3

Грабіж у вранішніх сутінках: 19-річний зловмисник побив мешканця Львова та заволодів його грошима. Триває досудове розслідування

admin3

Ярош – Зеленському: всілякі щури знову лізуть у всі щілини – наведіть лад

admin2

Залишити коментар