16.5 C
Lviv
24.06.2026
«Вісник Розділля»
Україна

17-річний дефлімпієць з Львівщини Денис Колб став віцечемпіоном світу з шахів

26 вересня 2022 року.

Денис Колб

На фото: Денис Колб

У Варшаві днями завершився чемпіонат світу з шахів, на якому національна дефлімпійська збірна команда України виборола шість медалей.

Нагороду до скарбнички збірної виборов і представник Львівщини Денис Колб.  

Як інформує Управління молоді та спорту, 17-річний Денис Колб навчається у Спеціальній школі-інтернаті «Марії Покрови» для глухих дітей. На змаганнях спортсмен представляє Львівський обласний центр «Інваспорт», у якому тренується. Хлопець має звання майстра спорту України з шахів.

Це вже не перша медаль  багаторазового призера чемпіонатів України та Всеукраїнських змагань на міжнародному рівні. У 2019 році Денис став срібним призером континентальної першості, а цьогоріч вже виборов золото чемпіонату Європи. Першим тренером спортсмена є Володимир Опенишев. Його особистий тренер — Іван Ільницький.

Зауважимо, загалом у чемпіонаті світу взяли участь 24 країни, команду України представляли 15 спортсменів. 

Схожі повідомлення

Найімовірніше, від авіаудару по школі в Білогорівці загинули 60 осіб, які досі лишаються під завалами, – Гайдай. ВІДЕО+ФОТО

admin3

67 % українців вважають себе бідними

admin2

ПриватБанк у суді з Коломойським підтвердив права власності на головний офіс у Дніпрі

admin3

“Для мене отримання ІІІ премії у Міжнародному конкурсі молодих піаністів, який відзначався високим рівнем учасників, це великий успіх і міцна мотивація”…

admin3

Безпрецедентний вчинок: 14 гравців і тренери МФК «Прикарпаття» вступили до лав ЗСУ

admin3

“З нами Бог і отаман Залужний!” – напис на графіті у визволеному від варварів Херсоні

admin3