16.5 C
Lviv
11.12.2023
Україна

Футерування барабанів стрічкових конвеєрів

Футерування барабанів – це простий та недорогий метод нанесення певного покриття на барабани обладнання з метою посилення їхнього захисту від хімічних, фізичних чи механічних пошкоджень. Під час робочого процесу барабани можуть пошкоджуватися під впливом навантажень, що в подальшому призводить до поломок обладнання.

Футерування барабанів стрічкових конвеєрів здійснюється із застосуванням різних матеріалів: сталі, полімерів вулканізованої гуми, поліетилену Полініта та інших. Процес футерування (футеровка барабана стоимость) здійснюється шляхом наклеювання футерованої пластини на поверхню барабана спеціальним двокомпонентним клеєм. Перед тим, як приступити до нанесення покриття, наші фахівці проводять ретельний аналіз середовища експлуатації, технічних вимог та виду обладнання для того, щоб визначити найбільш вдалий метод.

ТОВ “Таргет” використовує матеріали, що відповідають усім стандартам якості, встановленим для цього виду робіт. Покращені характеристики зносостійкості, хімічна стійкість, захист від корозії та високих температур – це лише деякі з показників деталей, що пройшли процедуру футерування.

Футерування барабанів – основні переваги :

  • збільшення експлуатаційного терміну;
  • суттєве зниження рівня зношування стрічки;
  • захист від корозії, фізичних та механічних пошкоджень;
  • вирішення проблеми ковзання барабанів на початку роботи під впливом перевантажень.

Методи футерування барабанів

Кожен із методів футерування має свої переваги, що залежать, як від зовнішніх факторів, так і від технічних характеристик обладнання, визначити які може тільки досвідчений фахівець:

  • гумове футерування барабанів , дозволяє використовувати її для виробів будь-якої форми і розміру, відрізняється тривалим терміном експлуатації.
  • полімерне футерування барабанів характеризується високою зносостійкістю, міцністю, надійним захистом від солей, лугів і кислот і води.
  • базальтове та металеве футерування  барабанів стійке до впливу корозії та абразивного зносу.
  • футерування барабанів Полінітом незамінне в умовах жорсткої експлуатації, воно характеризується тривалим терміном служби, стійкістю до хімічних речовин, критичним температурам і вологості, що дуже важливо в хімічній та гірничодобувній промисловості.

Багаторічний досвід роботи в даній галузі, компетентні та відповідальні фахівці, надійні матеріали та обладнання від провідних виробників – все це дозволяє компанії ТОВ “Таргет” входити до числа лідерів. Вони пропонують тільки якісні послуги з футерування барабанів конвеєрів за конкурентними цінами!

Схожі повідомлення

Добровольчий батальйон імені Шейха Мансура- Герої України. Назвати їх “ворами в законі” і екстрадувати у московію- найгірша образа і ганьба для самих українців

admin1

Заморожені сотні мільярдів Росії мають піти на повоєнне відновлення української економіки, – Порошенко. ВIДЕО

admin3

Офісний переїзд під ключ у Львові

admin

Станозолол для жінок: плюси та мінуси використання у бодібілдингу

admin

Шахрайська оборудка на понад 16 млн грн: саме стільки збитків зазнав довірливий суб”єкт господарської діяльності. Триває досудове розслідування

admin3

Баканов на волі – це наруга над законом

admin3

Залишити коментар