16.5 C
Lviv
25.09.2023
Новороздільська ОТГ

25 новеньких хромбуків передали школам Новороздільської громади від ООН та компанії Google

3 листопада голова Стрийської РВА Богдан Янко передав 249 ноутбуків для закладів освіти району, які отримали від Львівської ОВА у межах ініціативи “Ноутбук кожному вчителю”. 25 новеньких хромбуків передали школам Новороздільської громади від ООН та компанії Google.

Коментуючи приємну подію у фейсбуці, міський голова Ярина Яценко відзначила: “Переконана, що в сучасних умовах комп’ютер має бути невід’ємною частиною роботи вчителя, навіть коли навчання не дистанційне.

Тож вже другий рік поспіль впевнено йдемо до мети забезпечити кожного вчителя необхідними гаджетами.

Всього, без врахування техніки придбаної для НУШ це 237 (двісті тридсять сім) педагогів, які з минулого року отримали ноутбуки для своєї роботи. Чи достатньо цього? Поки ні. Але це величезний поступ у забезпеченні роботи вчителя.

Передбачали також закупівлю комп’ютерної техніки і для садочків, але нажаль, не можемо профінансувати цього в умовах війни.

Тож з вірою у наших дітей та педагогів працюємо далі.”

Схожі повідомлення

Шанс на відновлення Новороздільського відділення в повному складі стає реальнішим

admin3

Відбувся обласний турнір «Rozdillya Cup»: і діти, і організатори тріумфували – переможцями себе відчули усі учасники. Так тримати!

admin3

В Новому Роздолі стартував опалювальний сезон

admin3

Освячення каплиці: душевна, велична і радісна урочистість. «Але це тільки новий початок у житті нової парафії» – сказав Владика Тарас Сеньків

admin3

Сьогодні на площі риють котлован, де згодом буде встановлено елементи фонтану на 25 форсунок

admin3

Данило КИЧ – баскетболіст у складі молодіжної збірної України

admin2

Залишити коментар