16.5 C
Lviv
29.02.2024
Новороздільська ОТГ

25 новеньких хромбуків передали школам Новороздільської громади від ООН та компанії Google

3 листопада голова Стрийської РВА Богдан Янко передав 249 ноутбуків для закладів освіти району, які отримали від Львівської ОВА у межах ініціативи “Ноутбук кожному вчителю”. 25 новеньких хромбуків передали школам Новороздільської громади від ООН та компанії Google.

Коментуючи приємну подію у фейсбуці, міський голова Ярина Яценко відзначила: “Переконана, що в сучасних умовах комп’ютер має бути невід’ємною частиною роботи вчителя, навіть коли навчання не дистанційне.

Тож вже другий рік поспіль впевнено йдемо до мети забезпечити кожного вчителя необхідними гаджетами.

Всього, без врахування техніки придбаної для НУШ це 237 (двісті тридсять сім) педагогів, які з минулого року отримали ноутбуки для своєї роботи. Чи достатньо цього? Поки ні. Але це величезний поступ у забезпеченні роботи вчителя.

Передбачали також закупівлю комп’ютерної техніки і для садочків, але нажаль, не можемо профінансувати цього в умовах війни.

Тож з вірою у наших дітей та педагогів працюємо далі.”

Схожі повідомлення

6 серпня, стадіон “Колос”, 17.00: КСК “Берездівці” – СКК “Крупсько”

admin3

Увага! “Нафтогаз Тепло” інформує

admin3

Унікальні фото нашої “Амазонки”

admin2

Внаслідок пожеж на Львівщині загинуло 2 людей

admin2

Новий Розділ: вакцинація стартувала – 24 березня щеплення роблять 50-ти медпрацівникам міської лікарні. Якщо буде залишок вакцин – то й інших бажаючих…

admin3

Ярина ЯЦЕНКО: «Через російське вторгнення минулий рік був роком суцільних викликів. Напрацювавши чіткі пріоритети реагування, ми системно вирішуємо поставлені завдання. Наш визначальний пріоритет – сприяння і допомога захисникам Збройних Сил України»

admin3

Залишити коментар