16.5 C
Lviv
03.08.2026
«Вісник Розділля»
Україна

Банда у складі п’яти осіб збувала на Львівщині зброю, гранати та боєприпаси. Затримано ватажка

Продавали гранати, автомати, набої – поліцейські Львівщини затримали організатора злочинного угруповання. Зловмисника, 34-річного мешканця Самбора, та двох його спільників, 41-річного мешканця Яворівського району та 44-річного жителя Самбора, викрили оперативники Управління карного розшуку поліції Львівщини спільно з оперативниками кримінальної поліції та слідчими Яворівського районного відділу поліції за процесуального керівництва військової прокуратури Західного регіону.

Про це повідомляє пресслужба ГУ Нацполіції України у Львівській області.

Під час санкціонованих обшуків, до яких залучалися бійці спецпідрозділу КОРД, правоохоронці виявили та вилучили гранати, автомат, пістолет, 360 набоїв різного калібру, а також грошові кошти, отримані від збуту зброї.

Організатора правоохоронці затримали в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України під час чергової реалізації зброї.

Йому повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк від трьох до семи років.

Проводиться досудове розслідування, правоохоронці встановлюють походження зброї.

Схожі повідомлення

У Золочеві: рятувальники врятували лебедя. Декілька років тому схожий випадок трапився і в Новому Роздолі

admin3

Шахрай виманив у 84-літньої львівянки 10 тисяч євро

admin2

Наша “Мрія” – жива!

admin2

Остання кривава пісня імперії

admin3

У Львові поліцейські затримали наркозбувача з Рівненщини, який реалізував “товар” через “Телеграм”

admin3

Як правильно вибрати СТО

admin