16.5 C
Lviv
23.08.2026
«Вісник Розділля»
Стрийщина

У Руді від пожежі врятували будинок і гараж

Стрийський район: професійні вогнеборці спільно з місцевою пожежною командою врятували від знищення вогнем житловий будинок та гараж

26 липня о 12:12 до Служби порятунку “101” надійшло повідомлення про пожежу в в с. Руда Стрийського району в дерев’яній господарській будівлі, розміром 6×12 м.

До місця події було направлено рятувальників 16-ої державної пожежно-рятувальної частини м. Жидачів, а також місцеву пожежну команду сел. Гніздичів.

На момент прибуття пожежно-рятувальних підрозділів будівля була охоплена вогнем. Існувала загроза перекидання вогню на поруч розташований житловий будинок та гараж.

Однак, завдяки злагодженим та професійним діям рятувальників, вдалось не допустити подальшого розповсюдження вогню.

О 12:50 пожежу локалізовано та о 14:05 ліквідовано.

Вогнем знищено господарську будівлю.

Врятовано: житловий будинок та гараж.

До ліквідації пожежі залучалось 10 чоловік особового складу та 2 одиниці спецтехніки.

Внаслідок займання ніхто не постраждав.

Схожі повідомлення

За 2 дні на Арені «Львів” провакцинували понад 1000 осіб. Львівщина – лідер «антиковідних» щеплень

admin3

Пожежа в Комарно

admin2

У с. Нижня Рожанка на Стрийщині поліцейські затримали 42-річного сколівчанина, який жорстоко побив знайомого

admin3

Пожежа на Жидачівщині

admin2

У р. Дністер, що поблизу с. Молотів Стрийського району, потонув 38-річний чоловік

admin3

Організували підпільне виробництво пального у промислових масштабах: на Стрийщині поліцейські викрили злочинну групу

admin3