16.5 C
Lviv
18.06.2024
Новороздільська ОТГ

Ініціативи Новороздільської УМХ: від майстер-класів до футбольного турніру

Попри напруженість ситуації через початок широкомасштабної війни росії проти України, пропри тривоги непевних місяців і напружену волонтерську діяльність Новороздільська місцева ГО «Українська молодь – Христові!» і її керівник Ростислав Савостьянов ні на мить не забували про свою головну мету – виховання дітей (молоді) у християнських цінностях, підвищенні її духовного рівня; провадження в молодіжне середовище досягнень світової християнської науки та культури; виховання у молоді поваги до минулого, пошук та збереження історичних документів, духовних, мистецьких та інших цінностей українського народу (за заповідями Андрея Шептицького). Та й коли, як не у часи жорстокої війни з одвічним ворогом українства вести мову про українські духовні цінності? Водночас завдяки дружній спільноті і творчій діяльності є можливість відволікти дітей від неймовірної емоційної напруги, долучити до спільних заходів, а також доєднати дітей-переселенців (з числа внутрішньо переміщених осіб), де вони можуть призабути важкі спогади, подружитися з однолітками і освоїти нові знання.

Саме завдяки фінансовій підтримці Благодійного фонду «Фонд громад «РІДНЯ» Новороздільський УМХ зорганізував повноцінний проєкт, у ході якого провели творчі майстер-класи для дітей громадської організації і переселенців шкільного віку: два продемонструвала майстриня з Херсона Інесса Щурська («Паперова мозаїка» і «Віночок бажань»), виготовляти вервички навчав дітлашню семінарист Микола Іванців.
Завершальним, але вже таким спортивним штрихом (для більш широкого залучення дітей, адже хлопчаки переважно віддають перевагу спортивним розвагам над майструванням поробок) став футбольний турнір для дітей 12-13-ти років «Кубок Розділля», проведений 9 червня на стадіоні біля «Молодіжного центру» у Березині.
«Спорт – це також один із способів боротьби проти росії. Тому ми спробували хоча б трішки зробити для дітей їх канікули активними та спортивними», – прокоментував подію голова УМХ Ростислав Савостьянов.

Спортивне дійство розпочали традиційно з гімну України та спільної молитви, яку провів о. Петро Курпіта.
У спортивному заході брали участь п′ять команд – дві команди з м. Новий Розділ від ДЮСШ та по одній команді з с. Березина, смт. Розділ та збірна сіл Крупське-Верин. Перше місце виборола команда-господар – юні футболісти Березинської ЗОШ ім. А. Марунчака, 2 місце – СКК «Крупське», третю призову сходинку посіла ДЮСШ Новий Розділ-1.
НГО «Українська молодь – Христові» висловлює щиру вдячність співорганізаторам, завдяки підтримці яких вдалося організувати не просто спортивні змаги, а справжнє спортивне свято – ГО «Академія футболу «Розділля», Новороздільська міська рада (Ярина Яценко), Управління культури, спорту та гуманітарної політики Новороздільської міської ради (Володимир Засанський), відділ освіти Новороздільської міськради, КЗ «Молодіжний центр» (Христина Ратич), староста с. Березина (Галина Затварніцка).

Гарна гра, насичена позитивними емоціями та яскравою спортивною боротьбою, насичений день, наповнений енергетикою взаємопідтримки, неймовірні емоції додали впевненості – далі буде! НГО УМХ планує і надалі розвивати спортивні баталії у Новороздільській громаді.

Схожі повідомлення

Новороздільські діти у храмі Різдва Пресвятої Богородиці спільно прославляли Воскреслого Ісуса Христа!

admin3

ФОП досяг пенсійного віку чи став особою з інвалідністю? Чи треба надати документи про це в податкову?

admin3

Кінець року – початок нового проєкту від House of Europ

admin2

За активного сприяння адміністрації та завідувача травматологічним віддленням, лікаря – ортопеда – травматолога Святослава ДАНЧАКА міська лікарня отримала 24 ендопротези

admin3

В знак скорботи за вбитим рашистами на війні Героєм Володимиром Садовим на території Новороздільської громади 22 – 23 вересня оголошено Днями жалоби

admin3

Увага! “Нафтогаз Тепло” інформує

admin3

Залишити коментар