16.5 C
Lviv
30.09.2023
Новороздільська ОТГ

Волонтерський центр показав згуртованість і єдність новороздільців

Тепер вся наша країна живе в часі, коли ми можемо навіть не знати, який день тижня чи яка сьогодні дата, але ми точно знаємо, який день війни. Сьогодні, 27 лютого, – четвертий. А також – другий день роботи центру гуманітарної допомоги, який розташувався у МБК “Молодість”. Проте волонтери настільки чітко все організували, розподілили та продумали, що відчувається наче він діє далеко не один день.

Буквально за одну добу активісти не лише створили волонтерський штаб для біженців, а й розширили його завдання і тепер допомагають армії. Для цього об’єдналися буквально всі міські організації. Крім того, новороздільчани будь-якого віку постійно готові ставати волонтерами. Буває, навіть не вистачає для всіх роботи.

Прийшли люди, які є громадянами і які хочуть захищати державу, але не завжди можуть взяти зброю. Проте можуть долучитися іншим способом, – розповідає керівник волонтерського штабу Ростислав Савостьянов. – Маємо свого роду кілька відділів. Відділ, який координує роботу волонтерів, бо їх зголосилося уже до двох сотень: частина працює в Будинку культури, частина на пунктах прийому у магазинах міста – “Сільпо”, дві “Рукавички”, “Свій маркет». До того ж, встановлюємо “графік чергування”, щоб робота тривала безперебійно з 9.00 до 21.00 год. Є свій, як ми жартуємо, КПП – контрольно-пропускний пункт, де приймають допомогу від населення, записують телефони бажаючих допомогти тощо. Є медіакоманда, яка аналізує запити і розповсюджує інформацію у соцмережах. Ми створили свій телеграм-канал “Волонтери Новий Розділ”. Є своя “кухня”, люди, які сортують одяг, речі, засоби гігієни, продукти. Тепер ми ще готуємо сухпайки для наших захисників – і не просто пакуємо продукти, а додаємо листівки, вітання, такий свого роду мотиваційний продукт. Є у нас і служба психологічної підтримки, куди телефонують ті, хто потребує такої – телефон 097-39-95-772 “.

Людей, як у мурашнику – приходять чоловіки, жінки й діти, юні та старші, хто мовчки передає, хто зі словами щирої підтримки.

“Наші люди просто неймовірні, – продовжує керівник “Скіфу” Олег Павлишин. – Першого дня, коли побачили , що є продукти, які слід зберігати в холодильниках, звернулися до мешканців з проханням надати холодильник. До кінця дня привезли ..5. Це круто! Також і з акумуляторами для автомобілів. За три години привезли 7 штук. Попросили колеса для авто – везуть. Ми зрозуміли, що зможемо допомагати і військовим, тож діємо в залежності від потреб і запитів, які надходять. Надаємо і локальну допомогу – приміром продуктів, які не можуть довго зберігатися, назбирали стільки, що передали частково в лікарню. І дуже приємно дивує така велика підтримка людей. Зростає впевненість, що ми переможемо“.

Схожі повідомлення

Про відновлене бомбосховище у Новому Роздолі і команду волонтерів

admin2

“Шкільні” офіцери патрульної поліції відвідали новороздільську школу

admin2

Сім’я переселенців з Бахмута поки що  живе у відділенні травматології міськлікарні, але оскільки дружина  вагітна, то подружжя з нетерпінням очікує, коли у Новому Роздолі відремонтують гуртожиток, призначений для такої категорії «нових» містян

admin3

Пам’ятники від компанії «АРТ – STONE» та наших партнерів з фірми «Спокій» м. Львів

admin3

“Веселих свят” – від колективу МБК “Молодість”

admin2

У особистих змаганнях  з настільного тенісу серед  навчальних закладів Новороздільської громади перемогли сильніші!

admin3

Залишити коментар