16.5 C
Lviv
29.02.2024
Новороздільська ОТГ

Біля сміттєвих контейнерів у дворі будинків по пр. Шевченка,15 17,17- а суцільні ями, а у негоду – калабані. Тож викинути сміття у баки складно. Прохання до комунальників – усуньте цей недолік

У дворі будинків по проспекту Шевченка, 15, 17,17-а,  є популярний серед навколишньої дітвори дитячий майданчик, тож доволі часто, переважно, у вихідні, часто   тут буваю з внучкою Емусею. Звичайно, познайомився із багатьма мешканцями цього кварталу.

 Напередодні виходу «Вісника Розділля» вони (також до розмови долучилися мешканці сусіднього будинку по вул. Шашкевича,15)  повідомили репортеру «ВР» не вельми приємну інформацію. Зокрема, про те, що вже тривалий час біля майданчика, де встановлені кільканадцять сміттєзбиральних контейнерів, утворилися ями, причому з обох боків. А після дощової негоди – ями перетворюються на  калабані, навколо суцільне болотяне місиво, через що неможливо ближче підійти до баків, щоб вкинути мішки  із сміттям. І в суху погоду тут не набагато краще, бо до наступних дощів калабані не «встигають» висохнути. Що поробиш – така галицька погода.

Мешканці вже декілька разів в усній формі зверталися до керівника КП «Розділжитлдосервіс», з проханням усунути вказані недоліки, але, на жаль, нічого не робиться.

Тому вирішили  через газету «Вісник Розділля» звернутися до керуючого КП «Розділжитлосервіс» Богдана Жука  з проханням не зволікати із упорядкуванням території навколо сміттєзбиральних контейнерів, зокрема, принаймні, вирівняти ями цементно – бетонною сумішшю. І додали: якщо і на це публічне звернення комунальний начальник не відреагує, то підуть скаржитися до міського голови.

Іван БАСАРАБ  

Схожі повідомлення

У день вишиванки – благодійний ярмарок

admin2

“Нафтогаз Тепло”: сьогодні у Новому Роздолі відімкнені споживачі 1-5 черг

admin2

Відбулися міські змагання з багатоборства  військово – прикладних видів спорту: підсумки

admin3

Реконструкція центральної площі триває

admin2

8 лютого тимчасово – з 13.00год. до 16.00год.- у Новому Роздолі буде припинено електропостачання за адресами:…

admin3

ФК «Новий Розділ» – ФК «Щирець»: «валідольний»  матч, на жаль,  на користь гостей…

admin3

Залишити коментар