16.5 C
Lviv
24.06.2026
«Вісник Розділля»
Новороздільська ОТГ

Новороздільська волейболістка – перша стипендіатка міста

27 квітня  відбулася чергова 32-га сесія Новороздільської   міської ради.

До Програми розвитку освіти додали  завдання «Підтримка та стимулювання дітей за високі спортивні досягнення».  І перша претендентка – учениця 9 класу Новороздільського ліцею ім. В Труша та Новороздільської  ДЮСШ Анна-Марія Гошилик, включена до збірної України з волейболу. І це закономірне і заслужене визнання багаторічної невтомної праці, тренувань та прагнень юнки хо спортивних висот.

Талановита і наполеглива школярка  отримуватиме щомісячну стипендію від міста в розмірі 2 тис гривень, натомість її тренер С. Краснопольський отримуватиме доплату у розмірі 25 % до посадового окладу відповідно до прописаного  у законодавстві пункту щодо вихованців, які внесені у  збірну України.

Схожі повідомлення

З понеділка, 15 листопада школи Новороздільської ОТГ виходять на очне навчання – але не всі!!!

admin2

Уродженець Нового Роздолу Віталій Роман – кращий гравець «Руху» за підсумками березневих матчів

admin3

Напередодні 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка учні 4-го класу ЗЗСО №2 підготували тематичну лінійку

admin3

Тротуар з безбарєрним доступом – реалізація проєкту триває

admin2

Перше місце у змаганнях на воді! Вітаємо!

admin3

День Матері у Новороздільській громаді – Станківці

admin2