16.5 C
Lviv
04.06.2023
Новороздільська ОТГ

“Аратта”. Ми готові!

Знаменитий 8-й батальйон Української добровольчої армії “Аратта” імені Андрія Гергерта сформувався практично з новороздільців. Про його бойові заслуги та відважних бійців ми неодноразово згадували і писали. Новому роздолу дуже пощастило, що має таку “Аратту”, наголошують знавці.

“Аратта” одна з перших забила тривогу і організувала у місті Координаційну раду, ще 19 грудня 2021-го року, коли ще і в думках не було, що буде такого масштабу війна (втім, багато з нас не вірили в це і 23 лютого, напередодні). І наполегливо та непомітно проводила потрібні приготування.

Бажаючі захищати рідну землю масово записуються у ряди славетного батальйону (запис проводиться у офісі “Аратти”, який розташований у МБК “Молодість”. Офіс працює цілодобово, залучають до надання допомоги і волонтерів.

Сьогодні, 28 лютого, був збір, який засвідчив готовність нових добровольців. Їх уже далеко понад сотню, чимало просто вже рвуться в бій, але досвідчені керівники уміло закликали зберігати спокій і чітко виконувати вказівки командування. До добровольців звернувся начальник батальйону Андрій (Марадона), начальник штабу Микола (Офіцер), представник Ради оборони міста (з Новороздільської міської ради). Наразі проводяться вишколи та інші необхідні приготування.

Віримо у вас, хлопці-араттівці! І у спільну перемогу над ворогом!

Схожі повідомлення

Надійка БАСАРАБ: “Наша чергова волонтерочка вже мчить у Бахмут! Спасибі безмежно усім, хто долучився!”

admin3

Новий навчальний рік у Новороздільській громаді

admin2

26 і 27 жовтня – графік відключень

admin2

Ольга Береза, «Рейчел та родина Берешів»

admin3

Всесвітній день волонтера – відзначення волонтерських ініціатив Новороздільської громади

admin2

Ілівські дачники – 20 серпня усі на звітно-виборні збори

admin2

Залишити коментар