16.5 C
Lviv
12.04.2024
Новороздільська ОТГ

“Аратта”. Ми готові!

Знаменитий 8-й батальйон Української добровольчої армії “Аратта” імені Андрія Гергерта сформувався практично з новороздільців. Про його бойові заслуги та відважних бійців ми неодноразово згадували і писали. Новому роздолу дуже пощастило, що має таку “Аратту”, наголошують знавці.

“Аратта” одна з перших забила тривогу і організувала у місті Координаційну раду, ще 19 грудня 2021-го року, коли ще і в думках не було, що буде такого масштабу війна (втім, багато з нас не вірили в це і 23 лютого, напередодні). І наполегливо та непомітно проводила потрібні приготування.

Бажаючі захищати рідну землю масово записуються у ряди славетного батальйону (запис проводиться у офісі “Аратти”, який розташований у МБК “Молодість”. Офіс працює цілодобово, залучають до надання допомоги і волонтерів.

Сьогодні, 28 лютого, був збір, який засвідчив готовність нових добровольців. Їх уже далеко понад сотню, чимало просто вже рвуться в бій, але досвідчені керівники уміло закликали зберігати спокій і чітко виконувати вказівки командування. До добровольців звернувся начальник батальйону Андрій (Марадона), начальник штабу Микола (Офіцер), представник Ради оборони міста (з Новороздільської міської ради). Наразі проводяться вишколи та інші необхідні приготування.

Віримо у вас, хлопці-араттівці! І у спільну перемогу над ворогом!

Схожі повідомлення

Світлій пам’яті Андрія Косіва, який захищав Україну з 2014 року

admin3

Арбітрині ФІФА підтримали УКРАЇНУ і колегу-новороздільчанку

admin2

Доброчинці зібрали і відправили чергову допомогу на потреби ЗСУ

admin3

Володимир БРАТЦІВ: короткий, як спалах, життєвий шлях юного Героя

admin2

У Новому Роздолі опалювальний сезон планується завершити 31 березня. Дякуємо усім, хто нам допомагав і сприяв

admin3

Велопробіг Дружби “Шляхами білих хорватів”: 11 історичних локацій та кава у “Старій школі”. Долучайтеся!

admin2

Залишити коментар