16.5 C
Lviv
29.05.2024
Новороздільська ОТГ

Звіт фракції ПП «ВАРТА» у Новороздільській міській раді за 2020-2021 рр.

Абсолютно новою політичною партією на виборах зайшла «Варта» – Всеукраїнський альянс регіональних і територіальних активістів! Команда «Варти» створювалась дуже швидко, але ретельно підбирались люди, бо репутація кожного має велике значення!

У новостворену партію зайшли волонтерський центр «Народна самооборона Львівщини” і організація Варта-1. Зібрались активісти, волонтери, лікарі, освітяни, підприємці, патріоти своєї держави! У каденції 2020-2025 рр Варта представлена у 10 місцевих радах Львівщини та одній – в Івано-Франківській області. У Львівській міській раді до фракції Варти входить сім депутатів.
До Новороздільської міської ради увійшли депутати Катерина Шиманська і Тетяна Коритко. Дякуємо нашим виборцям, які нам повірили і вибрали нас! Ваша довіра для нас найважливіша зброя, адже чесність, порядність і ретельні зміни ведуть до розвитку.
Щодо нашої річної депутатської діяльності. До нас зверталось дуже багато людей з різними проблемами, а саме: 1). Проблеми лікарні – оптимізація, невиплати зарплат медикам, не надання гідних умов праці для працівників. Неодноразово ми звертались з депутатськими зверненнями, запитами, усними зверненнями до профільної комісії з гуманітарної політики, ініціювали подачу протокольних доручень головному лікарю щодо питань зарплат і премій, загального і фінансового звіту за 3 роки. 2). Дуже нелегке питання підняли по незаконній діяльності підприємства ТОВ «Еко Пром Груп», на якому викиди від згоряння забруднюють повітря, відходи від спалювання шин просочуються в грунт і потрапляють у воду, яку споживають жителі села. По цьому питанню відкрито кримінальне впровадження щодо незаконного діяння і подані листи від жителів в держекоінспекцію, міністерство екології. В результаті цих дій повністю зупинено роботу підприємства. 3). Після звернення мешканців подано депутатський запит щодо створення громадського пасовища для випасання худоби жителів Малехівська м. Нового Роздолу. Наша фракція провела громадські слухання з активними жителями щодо створення пасовища. Ми разом з працівниками міської ради з земельного відділу, головою земельної комісії робили огляд земельної ділянки. Рішенням сесії надано комунальну земельну ділянку під пасовище в розмірі 13 га. 4). На звернення жителів по пр. Шевченка 20-А щодо несправності дворової каналізації було організовано діалог з директором ТЗОВ «Енергія-Новий Розділ» Євгеном Козою, за результатами якого питання каналізації було вирішено. 5). Звертались жителі з питанням забрати сміттєві майданчики на території пішохідної доріжки та дитячого майданчика, що по пр. Т. Шевченка, 44 і Л. Українки 25-27. Наразі це питання ще незакрите. 6). Фракція звернулась щодо фінансування об‘єктів дорожньої інфраструктури м. Новий Розділ, в тому числі за кошти обласного бюджету, необхідність реконструкції вул. Малехівської та в цілому безпеку дорожнього руху по ній. 7). Однією з найбільш болючих проблем в громаді є недіючий басейн. З перших днів депутатської діяльності подали запит для детального вивчення документації та з нашої ініціативи на сесію була запрошена в.о. міського голови Ірина Кравець та було створено тимчасово контрольну комісію, де Т. Коритко була головою. За результатами роботи даної комісії було надіслано звернення в правоохоронні органи, справа в процесі роботи. 8). На сесії було зачитано звернення мешканців вул. С. Бандери 3, 3-А, 3-Б щодо ремонту ділянки цих вулиць, які проходять попри СШ №4.
Жодного скликання чи зустрічей щодо важливих питань Новороздільської міської ради фракція «Варта» не пропустила. Нами забезпечено 100% відвідувань всіх сесій Новороздільської міської ради і засідань профільних комісій!
Ми тісно співпрацюємо з нашими колегами- лідерами, львівськими депутатами міської ради – Наталією Шелестак, Валерієм Веремчуком, Ігорем Зінкевичем та з усіма депутатами нашої партії. Ми одна команда!
Також щиро дякуємо нашим помічникам-консультантам, які допомагають на всіх заходах, моніторять проблеми громади, долучаються до написань депутатських запитів і звернень, беруть участь в проблемах громади. Наші «вартові» Мар‘яна Єленік і Михайло Сорокманюк увійшли в Громадську раду. А Володимир Дейнега є членом виконавчого комітету Новороздільської міської ради. Наталя Телішевська стала радником міського голови. Ігор Борщинський відповідальний за медицину. А наші Остап Цибрух і Євген Щербаков відповідають за роботу в соцмережах, проведенні цікавих заходів для нашої громади. Дякуємо всім нашим виборцям, жителям нашої новоствореної громади. Разом ми все зможемо!

Схожі повідомлення

Співчуття з приводу передчасної смерті ексдепутата та воїна Андрія Антонищака

admin3

У Новороздільській громаді – Дні жалоби за загиблим Героєм

admin2

В Новороздільському ЗЗСО І-ІІІст.№2 відбулось відкриття оновленого комп’ютерного класу

admin3

Графік роботи виїзної бригади по онкопревенції жіночого населення у Новороздільській громаді

admin2

Рейтинг територіальних громад Львівщини за підсумками квартального звіту: Новороздільська ОТГ ні в першій, ні в крайній 10-х…

admin3

Ярина ЯЦЕНКО: “Вітаю християн Західного обряду із Великоднем, християн Східного обряду – із Вербною неділею!”

admin3

Залишити коментар