16.5 C
Lviv
25.03.2023
Новороздільська ОТГ

Звіт фракції ВО «Батьківщина» у Новороздільській міській раді за 2020-2021 рік

За результатів місцевих виборів 25 жовтня 2020 року до Новороздільської міської ради від партії ВО «Батьківщина» було обрано 5 депутатів: Володимира Засанського, Петра Кріцака, Марію Гапатин, Наталію Тарнавчик та Уляну Скоропад.
Спільна ефективна робота всіх членів нашої політичної сили під час виборчого процесу продовжується і у спільному вирішенні проблем жителів Новороздільської територіальної громади. Ключовим аспектом нашої діяльності є наявність вільного діалогу міської організації ВО «Батьківщина» та жителями громади щодо прийняття будь-яких важливих рішень. Саме тому регулярно проводяться спільні засідання фракції, на яких депутати разом із активістами міста дискутують не лише відносно питань, які виносяться на розгляд сесії, а також щодо нашої позиції з приводу подій у державі та суспільно-важливих питань. Адже, ми знаємо, що повноцінний розвиток громади неможливий без вирішення проблем загальноукраїнського значення.
Протягом звітного періоду депутати фракції ВО «Батьківщина» брали активну учать у пленарних засіданнях сесій, засіданнях постійних комісій міської ради, таким чином продемонстрували одні з кращих показників по відвідуванню сесій Новороздільської міської ради та засідань постійних депутатських комісій ради. Також «батьківщинці» долучаються до проведення різних заходів, регулярно проводять прийоми та зустрічі з мешканцями громади. Так, за рік проведено 37 прийомів жителів нашої громади, понад 100 жителям надано роз’яснення та допомогу у вирішенні питань у сфері житлово-комунального господарства, соціального захисту населення, охорони здоров’я тощо. У разі необхідності депутати фракції ВО «Батьківщина» у Новороздільській міській раді ініціюють відповідні заходи, зібрання, проекти тощо.
Фракція ВО «Батьківщина» Новороздільської міської ради має тісну співпрацю з фракцією ВО «Батьківщина» у Верховній Раді України, а саме з народним депутатом від фракції ВО «Батьківщина», головою Львівської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» – Михайлом Цимбалюком, з депутатами фракції ВО «Батьківщина» Львівської обласної ради, особливо з першим заступником голови Львівської обласної ради – Гірником Євгенієм Володимировичем, керівником фракції ВО «Батьківщина» – Назарієм Сумало та нашою землячкою – Світланою Стечак, які завжди беруть активну участь в обговоренні питань, що турбують громадян Новороздільської територіальної громади та вирішенні їхніх проблем.
Працьовитість, згуртованість, відповідальність та чесність – це риси, які характеризують нашу політичну силу. Ми впевнені, що разом ми в силах змінити все!

Схожі повідомлення

Новий Розділ: графік вимкнення електроенергії на 21 грудня – і незаплановані аварійні відключення

admin2

У Новороздільській громаді відновлено очне навчання

admin2

У Роздільському дитячому будинку інтернаті надзвичайники провели пожежно -тактичні навчання

admin3

Відсьогодні, з 18 жовтня, розпочався опалювальний сезон

admin3

Допоки літо в  розпалі й тішить своєю погодою, наймолодші пластунята не втрачають можливості та виходять на прогулянки до лісу, а старші продовжують готувати смачні енергетичні батончики для наших захисників

admin3

У неділю – “Співоче Стільсько”

admin2

Залишити коментар