16.5 C
Lviv
04.12.2023
Новороздільська ОТГ

«Милосердя. Дім собаки та кота» потребує … милосердя

Зима, а це і дощі зі снігом, і морози, і неймовірна пронизлива холоднеча та похмурі дні.
Скрутно тим, хто без накриття, без тепла ночує будь-де. І більше від недовіри, від страху, аніж для захисту, намагаються захищатися від недоброзичливців гучним гавкотом. Кожен шматочок їжі з рук небайдужої людини продовжує життя наших чотирилапих друзів хоч на декілька днів. Знаєте, про своїх рідних «хвостиків» Віктор Мурзак, засновник благодійного фонду «Милосердя. Дім собаки та кота» може розповідати годинами. І не лише розповідати, увесь свій вільний час він приділяє своїм собачкам. Облаштував притулок на сараях «під лісом», розбудовує, утеплює, дбає про те, щоб нагодувати та вигуляти чотирилапих друзів, полікувати, хто потребує ветеринарної допомоги, а також по можливості прилаштувати собачок у нові сім’ї.
До речі, важко навіть уявити, скільки зусиль, затрат і праці потребує така добра справа, як порятунок тварин. Напевно, щоб відчути це, потрібно або самому зайнятися таким волонтерством, або хоча б поспілкуватися, побачити, як волонтери діють у БФ «Милосердя. Дім собаки та кота».
Попри все БФ «Милосердя. Дім собаки та кота» продовжує йти обраним нелегким шляхом допомоги собачкам. Нелегким, бо потребує не лише фізичних затрат та моральних зусиль, а ще й значних матеріальних витрат, особливо у холодну зимову пору.
Знаємо, чимало людей доброї волі допомагають цьому фонду, за що Віктор Мурзак щиро дякує, зокрема, і на ФБ-сторінці «Милосердя. Дім собаки та кота» (до речі, переважно волонтери-добродії відмовляються називати свої прізвища, усвідомлюючи, що справжнє добро твориться тихо). «Вікторе Борисовичу, дякуємо, що завдяки такій кількості зусиль, хвостики мають дім, де живуть в теплі, турботі та любові», – коментують добрі справи новороздільці.
Але зима вносить свої корективи, тож розуміємо, наскільки зросли потреби при догляді за собачками у холодну пору.
Нагадуємо, БФ «Милосердя. Дім собаки та кота» має свої карткові рахунки у Приватбанку 5168 7427 3207 6652 та Райфайзен Банк Аваль – 4239 2200 2103 8707. Також можна зателефонувати безпосередньо у Фонд і поцікавитися їх потребами – 093-13-45-145.
Новорічно-різдвяні свята, які наближаються, є часом чудес, тобто добрих і благородних справ. Творіть добро. Бо воно завжди повертається сторицею.

Нагадалася одна притча…
..Колись давно-давно колосок пшеничний мав зерна від корінця до вершка. Люди жили заможно, ніколи не знали голоду. І відійшли вони від Божого слова.
І розгнівався Господь … Вийшов в поле і почав виривати колоски з землі, щоб вони на родили так щиро, бо люди цього не цінять. І тоді син його Ісус долонею зловив вершок колоска і сказав: «Тату, а для песика і для котика…».

Ось ми і живемо з їхньої долі хліба…

Схожі повідомлення

Різдвяний дарунок Захисникам від колективу Новороздільської школи №4

admin2

Ура! У нас ГРАН – ПРІ!

admin3

За форс – мажорних обставин ФК “Новий Розділ” переміг ФК “Рух-3” (Львів) з рахунком 3:1!

admin3

“Валідольна” гра, валідольна перемога ФК “Новий Розділ” над ФК “Кохавинка”

admin3

ФК “Новий Розділ”: представлення команди у сезоні – 2023

admin3

Гран-прі Міжнародного фестивалю мистецтв отримала новороздільчанка

admin2

Залишити коментар