16.5 C
Lviv
19.06.2024
Новороздільська ОТГ

Новий Розділ: благоустрій в’їзду в місто

У Новому Роздолі, зауважили жителі, проводиться благоустрій вул. Грушевського – від повороту з вул. Ходорівської і аж до “м’ячика” на перехресті з вул. Чорновола. В принципі – це в’їзд до міста, тож цей відтинок дороги вирішили зробити більш облагородженим і привабливим.

“Працівники ДП “Благоустрій” понижують газони, які “нависали” горбиками над проїжджою частиною дороги, викорчовують рідкі кущики, натомість газони засіють травою та , найімовірніше, навесні вже, висадять декоративні деревця. І просторіше одразу, і красивіше, і виднокіл розширився, що важливо для водіїв.

Зроблять щось на кшталт благоустрою території по вул. Шашкевича. Чи як розчистили вул. Ходорівську (від православної церкви і аж до Берездівець можна пройтися тротуаром, не зарослим кущами та травами).

Така задумка, – продовжив коментар перший заступник міського голови Михайло Гулій – і надалі з часом очищати газони вздовж центральних доріг від кущів, вирівнювати їх, засівати травою. Зрештою це дасть можливість заощаджувати кошти, які щороку ДП “Благоустрій” витрачає на підрізання кущів та згрібання і вивіз опалого листя. Та й для водіїв просторіший виднокіл набагато зручніший.

До речі, планується і ремонт проїжджої частини по вул. Грушевського, при в’їзді в місто. Цей ремонт передбачався ще на початку року, але з початком воєнних дій усі проєкти були призупинені. Тож тепер частково поточний ремонт цієї ділянки дороги по вул. Грушевського проведуть. Лишень такі роботи зараз проводять тільки після погодження Львівською військовою адміністрацією, яке очікують з дня на день.

Схожі повідомлення

Вітання отцю Степану ПОПКУ з іменинами

admin2

У День міста на стадіоні “Галичина” ФК “Новий Розділ” прийматиме ФК “Турбо”(Березів)

admin3

Світлій пам”яті воїна Василя ПРАЦЬОВИТОГО

admin3

Тенісні поєдинки до Дня міста

admin2

Гран-прі Міжнародного фестивалю мистецтв отримала новороздільчанка

admin2

Останній дзвоник – у Новороздільській ОТГ

admin2

Залишити коментар