16.5 C
Lviv
28.09.2023
Новороздільська ОТГ

Новий Розділ: благоустрій в’їзду в місто

У Новому Роздолі, зауважили жителі, проводиться благоустрій вул. Грушевського – від повороту з вул. Ходорівської і аж до “м’ячика” на перехресті з вул. Чорновола. В принципі – це в’їзд до міста, тож цей відтинок дороги вирішили зробити більш облагородженим і привабливим.

“Працівники ДП “Благоустрій” понижують газони, які “нависали” горбиками над проїжджою частиною дороги, викорчовують рідкі кущики, натомість газони засіють травою та , найімовірніше, навесні вже, висадять декоративні деревця. І просторіше одразу, і красивіше, і виднокіл розширився, що важливо для водіїв.

Зроблять щось на кшталт благоустрою території по вул. Шашкевича. Чи як розчистили вул. Ходорівську (від православної церкви і аж до Берездівець можна пройтися тротуаром, не зарослим кущами та травами).

Така задумка, – продовжив коментар перший заступник міського голови Михайло Гулій – і надалі з часом очищати газони вздовж центральних доріг від кущів, вирівнювати їх, засівати травою. Зрештою це дасть можливість заощаджувати кошти, які щороку ДП “Благоустрій” витрачає на підрізання кущів та згрібання і вивіз опалого листя. Та й для водіїв просторіший виднокіл набагато зручніший.

До речі, планується і ремонт проїжджої частини по вул. Грушевського, при в’їзді в місто. Цей ремонт передбачався ще на початку року, але з початком воєнних дій усі проєкти були призупинені. Тож тепер частково поточний ремонт цієї ділянки дороги по вул. Грушевського проведуть. Лишень такі роботи зараз проводять тільки після погодження Львівською військовою адміністрацією, яке очікують з дня на день.

Схожі повідомлення

Осу! Новороздільські каратеки – на п’єдесталі Всеукраїнського турніру

admin2

Новий Розділ – відключення електроенергії: графік на СІЧЕНЬ і яка ГРУПА

admin2

Благоустрій “кільця” на Березині

admin2

Новий навчальний рік у Новороздільській громаді

admin2

Коли не вистачило коштів на лікування дружини, мені допоміг колектив сантехслужби на чолі з Петром Будзаном, а також керівна ланка КП «Розділжитлосервіс»

admin3

68-й День Нового Роздолу – з дощем, але неймовірно емоційний

admin2

Залишити коментар