16.5 C
Lviv
28.11.2021
Новороздільська ОТГ

Зупинка маршруток по пр. Шевченка, 31 побіля квіткового магазину «Flaver bloom» – найкраще місце для встановлення демонтованої зупинки з центру міста

У редакційній публікації «Нову сучасну зупинку в центрі міста буде встановлено через місяць-другий, а «стару» змонтують у районі «бамівського» житлового масиву», надрукованій у минулому числі «Вісника Розділля», нас, мешканців згаданого житлового масиву, особливо зацікавила частина тексту, у якій йдеться про намір міської ради  встановити зупинку, що у минулому році була демонтована у центральній частині міста (навпроти відділення «Приватбанку», 16), на одній із зупинок маршрутних автобусів вгорі по проспекту Шевченка.

Оскільки у інформації не вказано, у якому саме місці збираються її змонтувати, пропонуємо найбільш підходяще для цього місце. Отже, це – зупинка «маршруток» по проспекту Шевченка, 31, побіля квіткового магазину «Flaver bloom» (див. фото). По-перше, тут постійно в очікуванні на «свою» маршрутку юрмиться чимало людей (однозначно, найбільше, ніж на інших); по-друге, коли дощова негода (а це доволі часте явище), то містянам (особливо, тим,  хто у поспіху забув вдома парасольку) ніде сховатися. Хіба що під віття двох дерев, але це не надійний захист.

Просимо керівництво міської ради врахувати нашу пропозицію.

Лариса МОТИЛЬ, за дорученням мешканців вказаного району «бамівського»  житлового масиву  

Схожі повідомлення

Держекоінспекція перевірила діяльність підприємства у Гранки-Кутах і видала припис… ТзОВ “Миколаївбудкерам”

admin2

День міста надихнув: Берездівецька команда здобули першу перемогу на стадіоні «Хімік»

admin3

Шановні вчителі, вихователі, працівники освітніх установ, ветерани педагогічної праці! Вітаю Вас з чудовим святом – Днем вчителя!

admin3

Нові “зебри” у Новому Роздолі

admin2

Ольга ГАНАЧЕВСЬКА: «Маєте ідеї – пишіть, приходьте, обговоримо!»

admin2

Безкоштовна вакцинація – у селах Новороздільської громади

admin2

Залишити коментар