16.5 C
Lviv
24.06.2026
«Вісник Розділля»
Новороздільська ОТГ

Зупинка маршруток по пр. Шевченка, 31 побіля квіткового магазину «Flaver bloom» – найкраще місце для встановлення демонтованої зупинки з центру міста

У редакційній публікації «Нову сучасну зупинку в центрі міста буде встановлено через місяць-другий, а «стару» змонтують у районі «бамівського» житлового масиву», надрукованій у минулому числі «Вісника Розділля», нас, мешканців згаданого житлового масиву, особливо зацікавила частина тексту, у якій йдеться про намір міської ради  встановити зупинку, що у минулому році була демонтована у центральній частині міста (навпроти відділення «Приватбанку», 16), на одній із зупинок маршрутних автобусів вгорі по проспекту Шевченка.

Оскільки у інформації не вказано, у якому саме місці збираються її змонтувати, пропонуємо найбільш підходяще для цього місце. Отже, це – зупинка «маршруток» по проспекту Шевченка, 31, побіля квіткового магазину «Flaver bloom» (див. фото). По-перше, тут постійно в очікуванні на «свою» маршрутку юрмиться чимало людей (однозначно, найбільше, ніж на інших); по-друге, коли дощова негода (а це доволі часте явище), то містянам (особливо, тим,  хто у поспіху забув вдома парасольку) ніде сховатися. Хіба що під віття двох дерев, але це не надійний захист.

Просимо керівництво міської ради врахувати нашу пропозицію.

Лариса МОТИЛЬ, за дорученням мешканців вказаного району «бамівського»  житлового масиву  

Схожі повідомлення

Перша “хвиля” потрібних ініціатив для місцевої громади від команди ТОВ «Палац Розділ» – підтримка баскетбольного клубу “Новий Розділ”

admin3

День Незалежності ФК”Новий Розділ” відзначив перемогою над ФК “Босота” (Чорнушовичі) на полі суперника – 1:0!

admin3

Важливо! 7 вересня у проміжку між 06.00 та 07.00 год. та 8 вересня – у проміжку між 15.00 та 16.00 год. в м. Новий Розділ буде тимчасово, протягом 15-30 хв., припинено електропостачання

admin3

ІІ Відкритий фестиваль “Різдвяний передзвін” у Новому Роздолі: свято єдності, культури та підтримки

admin3

“Карітас-Новий Розділ” вітає отця Івана!

admin2

КСК “Берездівці” – ФК “Березина” – 5:0! Ого -го- го!

admin3