16.5 C
Lviv
16.10.2021
Стрийщина

Микола Кміть отримав орден Андрея Шептицького

Житель Стрийщини, Микола Кміть, отримав відзнаку Української Греко-Католицької Церкви – “Орден митрополита Андрея Шептицького”

Орден вручив глава УГКЦ Святослав (Шевчук) після Архієрейскої Служби Божої в Зарваниці.

Цю відзнаку вручають за видатні особисті заслуги у сферах подвижництва та церковно-державно суспільних відносин, в яких втілюються цінності та ідеали, які сповідував праведний митрополит Андрей, зокрема, за допомогу воїнам АТО і їх родинам

Для довідки:

Микола Кміть у 1996—2004 рр. очолював підприємство «Нова» — компанію з виробництва та розливу мінеральної води у м. Моршині. Результатом роботи Миколи Кмітя на цій посаді стала налагоджена найбільша дистрибуційна мережа в Україні та сформована команда професіоналів компанії.

2004-2005 роки – голова правління житлово-будівельного кооперативу «Оскар-Буд» у Моршині.

У 2005 – 2008 роках – консультант зі стратегії адміністративного підрозділу центрального офісу ЗАТ «Індустріальні та дистрибутивні системи» (Київ). Основним постом М. Кмітя була посада президента холдингу з виробництва і продажу мінеральної води «IDS Group», з якою об’єднався «Оскар». «IDS Group» виробляє мінеральні води під торговими марками «Миргородська», «Моршинська», «Старий Миргород», «Аляска», «Сорочинська», а також є офіційним імпортером «Боржомі» на Україну.

У 2006 році Микола Кміть став переможцем українського етапу міжнародного конкурсу «Підприємець року» (Entrepreneur Of The Year Award) у номінації «Харчова промисловість і переробка».

Микола Кміть фінансує футбольний клуб «Моршин».

Схожі повідомлення

На залізничній станції Ходорів виявили тіло чоловіка

admin2

Вихідні на лижах – не всім в радість

admin2

Пожежа на Ілівських дачах

admin2

Цегла – на голову. У центрі Львова

admin2

Львівщина: 667 нових підтверджених випадків COVID-19 за добу 28.04.2021р.

admin3

Неподалік Миколаєва загорівся автобус із 20 пасажирами: поліцейські врятували усіх!

admin3

Залишити коментар