16.5 C
Lviv
12.04.2024
Новороздільська ОТГ

Данило КИЧ – баскетболіст у складі молодіжної збірної України

Львівянин ДАНИЛО КИЧ ( на фото – під номером 14) грає у складі молодіжної збірної з баскетболу на першому етапі ЛІГИ НАЦІЙ

Львівянин, але із новороздільським корінням. Данило – онук світлої памяті Марії Кич, директора магазину “Дитячий світ”, племінник Наталії Кужільної, син Володимира Кича – випускника Новороздільської СШ №4.

21-річний Данило Кич грає за баскетбольний клуб “Політехніка”,там же і навчається – в НУ “Львівська політехніка”.”

15 липня в литовському місті Клайпеда стартує перший етап Ліги націй в конференції Європа 2. На цьому турнірі будуть представлені чоловіча та жіноча команди України U-23.

Всього до складу чоловічої збірної, де виступатиме Данило Кич (перший тренер – Любов Ковач), увійшло п’ятеро спортсменів.

Чоловіча збірна України U-23 зіграє в одній групі з Литвою та Білорусією. В іншій групі виступатимуть команди Румунії, Естонії та Латвії.

Україна U-23 перемагає в Клайпеді – в фіналі Ліги Націй наші перемогли господарів, збірну Литви 2️⃣1️⃣➖1️⃣0️⃣ – надійшла приємна новина.

Схожі повідомлення

До рідного гніздечка з війни приїхав односельчанин. Після радісної і щемної зустірі з дружиною та дітьми поспілкувався з волонтером. Воїн Олег щиро дякував сільським доброчинцям за підтримку і посилки

admin3

Запрошуємо мешканців та гостей Новороздільської громади відвідати заходи з нагоди 70-річчя Нового Роздолу!

admin3

Рік війни не змінив нашої традиції – прикрашати приміщення установи до Нового Року та Різдвяних свят. Наша ялиночка обов”язково дуже-дуже засяє після нашої ПЕРЕМОГИ!

admin3

Львівщина прощатиметься з Героєм, колишнім новороздільцем

admin2

Олександр ПОЛОЖЕВИЧ: шана словом новітньому Герою!

admin2

Декілька годин тому Новий Розділ у скорботі зустрічав кортеж із тілом загиблого воїна Ігоря Макогона

admin3

Залишити коментар