16.5 C
Lviv
03.08.2026
«Вісник Розділля»
Новороздільська ОТГ

Тепер у Новому Роздолі не прорве: завершили ремонтні роботи на проспекті Шевченка, 36А.

Про це йдеться у повідомленні на сторінці “Нафтогаз Тепло” у Facebook:

Це одна з найпроблемніших ділянок у Новому Роздолі, де труби теплопостачання та гарячої води постійно потерпають від «недобросовісного» сусідства інших мереж.

Наші фахівці розкопали їх до «живого», повністю видалили зіпсоване та проклали новенькі труби з товстостінного металу. Вони стійкіші до корозії за попередні і мають довший термін служби.

Під час проведення чергових гідравлічних випробувань поривів не було виявлено, тож ми нарешті видихнули та змогли зі спокійною душею закрити траншею. Сподіваємось, що надовго.

Чекаємо усадки ґрунту та візьмемось за облаштування благоустрою.

Схожі повідомлення

Біда звалилася раптово, як сніг на голову, але комунальники виручили. Честь і дяка!

admin3

Олешківська «агломерація» у Новому Роздолі і фестиваль козацької слави

admin2

ОСУ! Роздільські каратеки – призові місця

admin2

10-місячний малюк з Нового Роздолу проковтнув перстень. Місцеві лікарі негайно доставили дитинча каретою швидкої допомоги у Львівський Центр дитячої медицини – і операційна команда “Охматдиту” врятувала малюку життя

admin3

Олег БАЛАНДЮК. Післяслово

admin3

Перший в житті футбольний турнір найменших вихованців АФ “Розділля”!

admin3