16.5 C
Lviv
02.12.2023
Новороздільська ОТГ

Новороздільська ОТГ на Львівщині – третя громада в Україні, що приєдналася до «Лідер у Мені»

Ця знакова для громади подія – підписання меморандуму про співпрацю між Новороздільською МТГ та світовим освітнім лідером у сфері соціально-емоційного навчання Franklin Covey, відбулася перед початком навчального року.

Документ підписано з метою впровадження на території Новороздільської МТГ освітньої програми для дітей «Лідер у Мені», що вже понад 20 років виховує молодих лідерів у понад 70-ти країнах світу, рекомендована світовим експертом якості освіти CASEL, а  2020 року визнана найкращою у світі програмою управління змінами в ХХІ столітті (за результатами досліджень Tyton Partners).

Подія відбулася в рамках серпневих зустрічей освітян, організованих відділом освіти Новороздільської міської ради для директорів шкіл та освітян Новороздільської територіальної громади

Голова Новороздільської МТГ Ярина Яценко зазначила, що бачить одним із фокусів своєї діяльності на посаді очільника громади виховання здорових та успішних дітей, сприяння їх всебічному збалансованому розвитку.«Сьогоднішня українська академічна освіта орієнтована на якісні фактові знання, розвиток твердих навичок, але абсолютно не враховує потреб дітей ХХІ століття у розвитку неакадемічних знань. Дослідження кажуть, що 85% успіху в житті людини залежить від м’яких навичок. Відтак, ми дуже підтримуємо створення можливостей для розвитку лідерства в дітях на території нашої громади», – зазначила  Ярина Яценко.

«Символічно, що захід, пов’язаний з інноваціями в освіті та майбутнім наших дітей, відбувся в приміщенні «Старої школи» в Роздолі – історичної споруди, що покликана стати новим освітнім простором для громади та будівлі, яка впродовж останнього року стала символом інновацій», – зазначила Ганна Гаврилів, автор проєкту «Стара школа», засновниця БФ «Спадщина.УА» та представниця Franklin Covey Education на Львівщині.

Керівник відділу освіти Галина Панчишин зазначила, що початок впровадження «Лідер у Мені» у низці навчальних закладів Новороздільської громади запланований на середину жовтня 2021 року.

На підписанні меморандуму були присутні:
Від сторони Новороздільської МТГ – міський голова  Ярина Яценко та заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ольга Ганачевська.
Від сторони FranklinCovey – регіональний представник «Лідер у Мені» на Львівщині Ганна Гаврилів.

Схожі повідомлення

«Центр» – «Бам»: історичний матч , адже був присвячений 70 – річчю Нового Роздолу!

admin3

Сьогодні воїна Івана Красівського у останню путь, окрім рідні, проводжали мешканці його родового селища Роздолу, представники місцевої та Новороздільської територіальної влади, побратими, з якими захищав ВІтчизну наш земляк, друзі та однокласники Героя…

admin3

Іван СКОБЛІЙ: післяслово…

admin2

Реконструкція центральної площі триває

admin2

Орест ВЕНЧАК: «На жаль, у тексті про волонтерський вантаж для потреб ЗСУ не вказано, що автомобіль для фронту подарував мій полеглий у бою з орками брат Ярослав. Якщо це недогляд, прошу виправити»

admin3

Знову дистанційка??!!

admin2

Залишити коментар