16.5 C
Lviv
16.06.2024
Новороздільська ОТГ

Новороздільська ОТГ на Львівщині – третя громада в Україні, що приєдналася до «Лідер у Мені»

Ця знакова для громади подія – підписання меморандуму про співпрацю між Новороздільською МТГ та світовим освітнім лідером у сфері соціально-емоційного навчання Franklin Covey, відбулася перед початком навчального року.

Документ підписано з метою впровадження на території Новороздільської МТГ освітньої програми для дітей «Лідер у Мені», що вже понад 20 років виховує молодих лідерів у понад 70-ти країнах світу, рекомендована світовим експертом якості освіти CASEL, а  2020 року визнана найкращою у світі програмою управління змінами в ХХІ столітті (за результатами досліджень Tyton Partners).

Подія відбулася в рамках серпневих зустрічей освітян, організованих відділом освіти Новороздільської міської ради для директорів шкіл та освітян Новороздільської територіальної громади

Голова Новороздільської МТГ Ярина Яценко зазначила, що бачить одним із фокусів своєї діяльності на посаді очільника громади виховання здорових та успішних дітей, сприяння їх всебічному збалансованому розвитку.«Сьогоднішня українська академічна освіта орієнтована на якісні фактові знання, розвиток твердих навичок, але абсолютно не враховує потреб дітей ХХІ століття у розвитку неакадемічних знань. Дослідження кажуть, що 85% успіху в житті людини залежить від м’яких навичок. Відтак, ми дуже підтримуємо створення можливостей для розвитку лідерства в дітях на території нашої громади», – зазначила  Ярина Яценко.

«Символічно, що захід, пов’язаний з інноваціями в освіті та майбутнім наших дітей, відбувся в приміщенні «Старої школи» в Роздолі – історичної споруди, що покликана стати новим освітнім простором для громади та будівлі, яка впродовж останнього року стала символом інновацій», – зазначила Ганна Гаврилів, автор проєкту «Стара школа», засновниця БФ «Спадщина.УА» та представниця Franklin Covey Education на Львівщині.

Керівник відділу освіти Галина Панчишин зазначила, що початок впровадження «Лідер у Мені» у низці навчальних закладів Новороздільської громади запланований на середину жовтня 2021 року.

На підписанні меморандуму були присутні:
Від сторони Новороздільської МТГ – міський голова  Ярина Яценко та заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ольга Ганачевська.
Від сторони FranklinCovey – регіональний представник «Лідер у Мені» на Львівщині Ганна Гаврилів.

Схожі повідомлення

«EVERSONG» – 10 окрилених пісенних років

admin2

“Благостиня” знову організувала випускний у Лівчицькій школі-інтернаті

admin2

Десята ракетна атака: ситуація на Львівщині

admin2

Тезово і про головне, про що йшлося на сесії Новороздільської міської ради

admin3

Матч року між командами старої і нової частин міста визначив переможця – команду «Центр»!

admin3

З Богом! Авто на фронт – від Новороздільської громади

admin2

Залишити коментар