16.5 C
Lviv
10.12.2023
Новороздільська ОТГ

“Тавор” отримав благочинного “Оскара”

10 червня у приміщенні «Центру ділового партнерства» відбулася церемонія нагородження переможців регіонального конкурсу “Благодійна Львівщина 2020”, який проводиться в межах щорічного Національного конкурсу «Благодійна Україна». На конкурсі нагороджують найкращих в області благодійників, меценатів та волонтерів, їхні організації, колективи, установи, які реалізували значні благодійні проєкти.

Новороздільський Центр організації дозвілля для осіб з особливими потребами “Тавор” – ПЕРЕМОЖЕЦЬ регіонального конкурсу “БЛАГОДІЙНА ЛЬВІВЩИНА – 2020” у номінації “БЛАГОДІЙНІСТЬ НЕУРЯДОВОГО СЕКТОРУ”!!!

До речі, не вперше: минулого року “Тавор” також став переможцем в конкурсі у номінації “Благодійність у соціальній сфері”.

Заступник голови Львівської ОДА Іван Собко привітав переможців конкурсу та вручив нагороди.

«Благодійність – це почесно, сильно і круто! «Світ не без добрих людей» – ця фраза про вас! Про те, що інколи в нас опускаються руки і понад усе на світі нам потрібні підтримка і допомога. Ми дякуємо вам за вашу працю, за те, що ваше серце завжди відкрите до добрих справ. Влада ж є для того, щоб сприяти і щоб чути. Недоліки в роботі влади завжди допомагають виправляти, особливо на Львівщині, високоосвічене громадянське суспільство, церква, волонтери та благодійники! Дякуємо за те, що підставляєте плече! Творити добро – це почесно!», – сказав у своєму вітальному слові Іван Собко.

У подячній промові керівник “Тавору” Василь Василишин не оминув і сумних ноток гірких реалій: “Дякуємо Національний конкурс «Благодійна Україна» та організаторам регіонального конкурсу за відзнаку!!! Це додаткове велике “ДЯКУЮ” за нашу працю та працю інших організацій-благодійників”.

Уже в дорозі В.Василишин отримав дзвінок від представника ТОВ “Нафтогаз Тепло” з неприємною новиною: “Матеріали передані до суду”.

Уже другий рік поспіль тягнеться така невизначена ситуація із підприємством, яке є постачальником тепла у Новому Роздолі і неймовірно високі тарифи якого на теплопостачання та відсутність будь-яких пільгових корекцій ставить під загрозу взагалі можливістть діяльності “Тавору” та інших благодійних організацій міста.

“Сподіваємось, що ці та інші клопоти вдасться вирішити якнайшвидше і надалі робити ще більше добра з іще більшим запалом”, – оптимістично завершив керівник “Тавору”. Хоча без підтримки і місцевого самоврядування, і громадськості міста справа позитивно не вирішиться.

Детальніше про конкурс можна переглянути у ВІДЕО https://www.youtube.com/watch?v=znoAfarGmGw&t=2425s (процедура нагородження “Тавору” триває з 38-ї хвилини відео).

Конкурс «Благодійна Україна» відбувається вчотирнадцяте. Це єдиний в Україні конкурс по відзначенню благодійників, волонтерів, соціально відповідального бізнесу. Організатором є Асоціація благодійників України. Цього року було 1163 заявки на участь конкурсі.

Переможці у 5-ти номінаціях отримали статуетки бурштинового ангела – доброчинного «Оскара» України, дипломи та відзнаки.

Схожі повідомлення

Позачергове засідання міського виконавчого комітету – виділено кошти з резерву

admin2

До рідного гніздечка з війни приїхав односельчанин. Після радісної і щемної зустірі з дружиною та дітьми поспілкувався з волонтером. Воїн Олег щиро дякував сільським доброчинцям за підтримку і посилки

admin3

Петро Волошин: «Новий Розділ і дотепер для мене, немов знайомий незнайомець, якому вдячний за все…»

admin3

Морські перемоги СКІФу

admin2

Співчуття директору школи….

admin2

Від 7 до 13 квітня кількість хворих на COVID-19 новороздільців зросла на 38 осіб. А ми і надалі легковажні…

admin3

Залишити коментар