16.5 C
Lviv
23.02.2024
Новороздільська ОТГ

Чергове ГРАН-ПРІ Ірини Чернової і роздільчанки Софії Польової

 ” Талант- то крапля здібностей і море праці”. І цю життєву тезу вкотре підтверджує реальність. Незважаючи на карантинні обмеження, дистанційне навчання, вокалісти – учні вокального гуртка під керівництвом учителя музичного мистецтва Чернової Ірини Михайлівни – наполегливо працювали, приймали участь у дистанційних вокальних конкурсах і перемагали.

Особливою, знаковою подією закінчення навчального року стала надзвичайно приємна новина – учениця 10 класу Роздільської школи Польова Софія здобула перемогу та високе звання ” Гран-прі” у міжнародному багатожанровому фестивалі конкурсі мистецтв ” KYIV ART FEST “.

Подяку за високий рівень підготовки учасників міжнародного фестивалю-конкурсу отримала і керівник вокального гуртка Чернова Ірина Михайлівна. Її вихованці – і у школі смт. Розділ, і у Новороздільському Будинку дитячої та юнацької творчості – переймаючи працелюбність і любов учителя до музики, стають все більш титулованими зірками!

Вітаємо Софійку з найвищою нагородою – Гран-прі!

Ніколи не зупинятися на досягнутому. Тільки вперед, наша співуча зірочка!!!

Схожі повідомлення

Сьогодні у новороздільському Храмі Різдва Пресвятої Богородиці відбувся Чин похорону воїна Віктора ІГНАТОВЦЯ, який передчасно відійшов у Вічність

admin3

Моє місто Новий Розділ!

admin3

Проєкт в дії – інвентаризація дерев у парку палацу Жевуських-Лянцкоронських

admin2

В Новороздільському ЗЗСО І-ІІІст.№2 відбулось відкриття оновленого комп’ютерного класу

admin3

Буся Вовчик – крилатий мешканець Станківців

admin2

НОВОРОЗДІЛЬСЬКИ ПЛАВЦІ – ЧЕМПІОНИ ТА ПРИЗЕРИ ХХХІІ ОБЛАСНИХ КОМПЛЕКСНИХ ІГОР ЛЬВІВЩИНИ!

admin3

Залишити коментар