16.5 C
Lviv
29.05.2024
Новороздільська ОТГ

З 1 квітня – нова ціна на воду

Вартість 1 куба холодної води зросте на 5 грн 41 коп.

Розрахунок  такий: 18,44 грн за водопостачання і 18, 53 грн за водовідведення = 36,97 грн.

На засіданні виконавчого комітету 16 березня «за» проголосувало 13 членів виконкому, 1 – «проти» і 1 – «утримався».

Економічні підрахунки переконали у доцільності такого непопулярного кроку.

Керівник відділу розвитку громади та інвестицій Новороздільської міської ради Наталія Гілко поінформувала, що тариф не змінювався уже два роки (попередній становив 15,06 за водопостачання і 16.50 за водовідведення =31,56 грн).  На підняття тарифів вплинуло зменшення обсягів реалізації; зростання витрати на оплату праці  у зв’язку з підняттям прожиткового мінімуму; збільшення вартості електроенергії (а це становить 40% тарифу)

Ціна води  вираховувалася по новій методиці розроблення тарифів, – пояснив представник ТзОВ «Енергія-Новий Розділ» Василь Халак, – економічно обгрунтований  і не включає в себе прибуток.

У складовій тарифу є амортизаційні відрахування – це кошти, які йдуть на ремонт та оновлення обладнання. Що саме зобов’язалося зробити підприємство, вказано у наданій інвестиційній програмі, – доповнила керівник відділу житлово-комунального майна і приватизації Наталія Пасемко. – Провести капітальний ремонт водогону від будинку по вул. Стуса, 2 до Стуса,4 і від Стуса, 2 до теплопункту  №4, заміна насосного агрегату і біофільтрів на очисних спорудах, встановлення лічильників води на «2-му підйомі».

До речі, у тариф на гаряче водопостачання  включена вартість води, яку ТОВ «Нафтогаз Тепло» не закуповує в «Енергії-Новий Розділ», а звідки бере – не відповідає. Втім, це вже інше питання, котре потребує детального вивчення.

Схожі повідомлення

Академія футболу «Розділля» – про новий формат, амбітні плани і уміння досягати мети.

admin2

Проміжний звіт “Нафтогаз Тепло” про опалювальний сезон

admin2

Чому ми замінюємо споживачам застарілі лічильники електроенергії на нові?

admin3

Новорічно-різдвяний конкурс розкрив таланти громади

admin

Товариський матч у Станківцях – на підтримку ЗСУ!

admin2

Наперекір війні: танцювальне свято на сцені МБК “Молодість”

admin2

Залишити коментар