16.5 C
Lviv
24.04.2024
Новороздільська ОТГ

Новороздільська поліція «закрила» ялинкового руфера по імені Пєтька

Критикувати люблять усі. А особливо, коли в поміч «всесильні» інтернет-мережі, то чом би глибокодумно, ще й під вигаданим прізвищем, хвацько не «проїхатися» по владі, по посадовцях, по інших державних установах.  Пригадуєте, поміж сотнями відео проскочив такий собі «кліпчик» новороздільського  руфера: юнак по імені Пєтька, як до нього зверталися у відео колєги, видряпався на новорічну ялинку у центрі міста…  Ще й похвалився своїм подвигом у мережі, мовляв, ось який я сміливий і безстрашний.

У коментарях додавали й інші епітети до його подвигу.

А якби ялинка впала і придушила Петю? А якби замкнуло десь гірлянди (там же підведено електрику)? А якби  використати енергію на добро – чи то рідному місту, чи людям?

І гнівний коментар новообраного міського голови Ярини Яценко: «А хіба в цьому місті могло бути інакше?  Не світять лампи біля пам’ятника Шевченку. Зремонтували. Знову не світять. Весь фейсбук пише, мовляв,  майстри погані, лампи дешеві… А ні. Це ще  якась «людино-мавпа»  вішалася по опорах. Смітники з коренем видирають. Жодний декоративний посаджений кущ чи гарна квітка не втримається довше, ніж два вечори. І таких прикладів кожен знає достатньо. Агов! А чи не ті ж люди потім скаржаться, як в нас все погано? Руслан Ощеховський, ви ж знайдете цього героя?».

Минулося і це. Пообурювалися – і досить. Різдвяні клопоти змінюються на снігові колапси, на весняні паводки і т.д.

Проте, виявляється, поліція також читає ті ж соцмережі, і висновки робить.

Як доказ, дещо несподівана  інформація буквально на днях від перщого заступника міського голови Михайла Гулія: у міському відділенні поліції повідомили про дії щодо порушення громадського правопорядку 3лютого ц.р.  близько 22.40, яке і зазнимкували на відео колеги, – працівники поліції встановили цього «героя», дійсно по імені Петро, 25-річного мешканця Нового Роздолу. На адміністративне правопорушення гр. Б., передбачене статтею 173 КУпАП (дрібне хуліганство), складено протокол. До речі, юнак уже мав судимості  і на даний час знаходиться під вартою в СІЗО, щоправда, за вчинення крадіжки.

Сподіваємося, іншим буде урок, що християнське «усе таємне стає явним» продовжує діяти і у вік  електронного прогресу.

Новий Роздоле, давайте разом подбаємо про  недопущення таких правопорушень, про благоустрій рідного міста.  Разом, спільними і узгодженими діями,  а не їдкими шпильками у фейсбучних дописах.

Схожі повідомлення

ФК “Новий Розділ” – ФК “Кохавинка”: 4:4. Сумна нічия для нас, радісна – для гніздичівців

admin3

Роздільський будинок-інтернат готується приймати “гостей”

admin2

Нове приміщення “швидкої допомоги” – відкрито!

admin2

Про 39 сесію і Різдвяні настрої

admin2

«Lviv One Day»: команда АФ “Розділля” за результатами зіграних матчів в групі посіла ІІІ місце, а за підсумками турніру – V місце !

admin3

“Професійний підхід – запорука успіху”: перед дитячою футбольною школою ФК “Новий Розділ” завдяки співпраці з ФК “Рух” відкриваються чудові перспективи розвитку

admin3

Залишити коментар