Критикувати люблять усі. А особливо, коли в поміч «всесильні» інтернет-мережі, то чом би глибокодумно, ще й під вигаданим прізвищем, хвацько не «проїхатися» по владі, по посадовцях, по інших державних установах. Пригадуєте, поміж сотнями відео проскочив такий собі «кліпчик» новороздільського руфера: юнак по імені Пєтька, як до нього зверталися у відео колєги, видряпався на новорічну ялинку у центрі міста… Ще й похвалився своїм подвигом у мережі, мовляв, ось який я сміливий і безстрашний.
У коментарях додавали й інші епітети до його подвигу.
А якби ялинка впала і придушила Петю? А якби замкнуло десь гірлянди (там же підведено електрику)? А якби використати енергію на добро – чи то рідному місту, чи людям?
І гнівний коментар новообраного міського голови Ярини Яценко: «А хіба в цьому місті могло бути інакше? Не світять лампи біля пам’ятника Шевченку. Зремонтували. Знову не світять. Весь фейсбук пише, мовляв, майстри погані, лампи дешеві… А ні. Це ще якась «людино-мавпа» вішалася по опорах. Смітники з коренем видирають. Жодний декоративний посаджений кущ чи гарна квітка не втримається довше, ніж два вечори. І таких прикладів кожен знає достатньо. Агов! А чи не ті ж люди потім скаржаться, як в нас все погано? Руслан Ощеховський, ви ж знайдете цього героя?».
Минулося і це. Пообурювалися – і досить. Різдвяні клопоти змінюються на снігові колапси, на весняні паводки і т.д.
Проте, виявляється, поліція також читає ті ж соцмережі, і висновки робить.
Як доказ, дещо несподівана інформація буквально на днях від перщого заступника міського голови Михайла Гулія: у міському відділенні поліції повідомили про дії щодо порушення громадського правопорядку 3лютого ц.р. близько 22.40, яке і зазнимкували на відео колеги, – працівники поліції встановили цього «героя», дійсно по імені Петро, 25-річного мешканця Нового Роздолу. На адміністративне правопорушення гр. Б., передбачене статтею 173 КУпАП (дрібне хуліганство), складено протокол. До речі, юнак уже мав судимості і на даний час знаходиться під вартою в СІЗО, щоправда, за вчинення крадіжки.
Сподіваємося, іншим буде урок, що християнське «усе таємне стає явним» продовжує діяти і у вік електронного прогресу.
Новий Роздоле, давайте разом подбаємо про недопущення таких правопорушень, про благоустрій рідного міста. Разом, спільними і узгодженими діями, а не їдкими шпильками у фейсбучних дописах.