16.5 C
Lviv
26.05.2026
«Вісник Розділля»
Новороздільська ОТГ

Данило КИЧ – баскетболіст у складі молодіжної збірної України

Львівянин ДАНИЛО КИЧ ( на фото – під номером 14) грає у складі молодіжної збірної з баскетболу на першому етапі ЛІГИ НАЦІЙ

Львівянин, але із новороздільським корінням. Данило – онук світлої памяті Марії Кич, директора магазину “Дитячий світ”, племінник Наталії Кужільної, син Володимира Кича – випускника Новороздільської СШ №4.

21-річний Данило Кич грає за баскетбольний клуб “Політехніка”,там же і навчається – в НУ “Львівська політехніка”.”

15 липня в литовському місті Клайпеда стартує перший етап Ліги націй в конференції Європа 2. На цьому турнірі будуть представлені чоловіча та жіноча команди України U-23.

Всього до складу чоловічої збірної, де виступатиме Данило Кич (перший тренер – Любов Ковач), увійшло п’ятеро спортсменів.

Чоловіча збірна України U-23 зіграє в одній групі з Литвою та Білорусією. В іншій групі виступатимуть команди Румунії, Естонії та Латвії.

Україна U-23 перемагає в Клайпеді – в фіналі Ліги Націй наші перемогли господарів, збірну Литви 2️⃣1️⃣➖1️⃣0️⃣ – надійшла приємна новина.

Схожі повідомлення

Не віриться…загинув син, чоловік, тато, брат, …захисник України Андрій Мельничук

admin3

Супервихідні юних футболістів АФ “Розділля”: звіт про досягнуті успіхи і не тільки

admin3

Підписано договір про співпрацю ФК “Новий Розділ” з Новороздільською ДЮСШ

admin3

Відкритий урок, або Як ліцеїсти «перевдягнули» Лесю Українку в сучасний одяг

admin3

Воїна – земляка Степана ШАРАНА нагороджено відзнакою “Хрест хоробрих”

admin3

Сьогодні Новороздільська громада зустріла кортеж з тілом військовослужбовця Петра Мороза

admin3