16.5 C
Lviv
24.06.2026
«Вісник Розділля»
Новороздільська ОТГ

ЧОЛОВІКИ В МОЛИТВІ

В кожен другий четвер місяця в Храмі Різдва Богородиці УГКЦ нашого міста по завершенні службових відправ в катехитичному класі стають в коло чоловіки. На молитву.

Заради чого? Заради молитви за Україну.

В своїх молитвах вони вдивляються в обличчя Бога – співчутливе й милосерднее, уже з терновим царським вінцем на чолі та кривавими краплинами в ньому.

В своїх молитвах вони вдивляються в обличчя війни – жорстоке й боллюче. В свої молитвах вони просять про Мир, про завершення війни.

Не закликають до слабкості. Вірять в Непереможність воїна – захисника. Саме так – Непереможність з великої літери.

Їхня молитва – це молитва Любові. Любові, яка і завершить цю страшну війну.

І ім’я цієї любові – Бог.

На моє глибоке переконання це мужнє чоловіче коло на молитві за Україну робить надзвичайно вагомий внесок в оборону Держави. Як воїни Світла.

Очолює молитву священник УГКЦ о. Іван РИБКО, який не потребує моїх представлень. А ось про коло чоловіків в молитві може скласти своє уявлення та виявити солідарність кожен, хто прийде на молитву за Україну…

Володимир КУКУРУЗА

(фото із Facebook)

Схожі повідомлення

Контрастний будинок на вул. Винниченка, 19: завдяки ініціативі мешканців світла стає більше, аніж тіні…

admin3

Новорозділець побив і пограбував пенсіонерку, проникнувши через вікно у будинок

admin2

Знову – крадіжка велосипеда

admin2

Дрібничка, але крок до цивілізації…

admin2

Завдяки міжнародному проєкту АРР проводитиме інвентаризацію дерев у парку палацу Лянцкоронського

admin2

Вітання ученицям 4 класу ЗЗСО №2 Яні ГУЛЬНИК та Емануїлі БАСАРАБ за досягнення у обласних етапах Міжнародного та Всеукраїнськовго конкурсів

admin3