16.5 C
Lviv
24.06.2026
«Вісник Розділля»
Новороздільська ОТГ

Так що з кінотеатром в Новому Роздолі?

Актуальне для мешканців Новороздільської громади питання порушує Катерина КОСТІВ – ШИМАНСЬКА у повідомленні на своїй сторінці у Facebook.

Вже близько місяця люди обурені, чому закрився кінотеатр в ТЦ «Сільпо?»

І максимально швидко замітаються сліди від маленького, але потрібного і радісного кінозалу????

Але ж повернемось у 2017 рік, коли продавався наш кінотеатр «Україна»( нежитлова будівля- обʼєкт комунальної власності)

В протоколі засідання конкурсної комісії від 30.03.2017 року членами комісії визначено переможця конкурсу

Жука Олексія Євгеновича( на той час в конкурсі брав тільки один учасник)

В порядку денному особливою умовою щодо викупу нежитлової будівлі, будівлі кінотеатру «Україна», яка належала « Новороздільській міській раді», загальною площею- 1542,0 кв.м. по пр.Шевченка, 30 м. Новий Розділ була- Умова часткового збереження профілю‼️

Мабуть всім все зрозуміло!

Але ж власне зараз зовсім не зрозуміло , чому покупець не дотримується важливої умови❓

А взамін, що відбувається?

1. відбувся конфлікт з кінотеатром, всі ми були свідками цих подій.

2. тепер швидко змінюється саме примішення, тобто під торгівельний зал.

3. А де ж умова❓❓❓

4. Чому люди в нашому місті і в громаді мають залишитись без кінозалу в ТЦ «Сільпо», адже по іншому люди не погоджувались продавати наш кінотеатр!

Сьогодні найбільш популярним серед молоді є відвідування кінотеатрів.

Молоде покоління стало більше цікавитись українською культурою, споживати якісний продукт.

Попри виклики та труднощі війни, як сфера культури, так і українське суспільство здебільшого адаптувалися та відновили діяльність.

Тому саме зараз ми повинні правильно і чесно виховувати нашу молодь, бо вони наше майбутнє !!!

Отже, подаю пропрацьовану мною інформацію.

Читайте, поширюйте, пишіть коментарі.

Далі буде…

ВІД РЕДАКЦІЇ. Про порушену авторкою проблему йшлося і у публікаціях в газеті “ВІсник Розділля” кількарічної давнини. Однак з відкриттям кінозалу у ТЦ “Новий” (містяни здебільшого називають цей торговий центр “Сільпо”) вказана тема, здавалося б, була вичерпана. Виявляється, що не зовсім…

Схожі повідомлення

УВАГА!  НАШІ ВОЇНИ – ЗЕМЛЯКИ  ОГОЛОШУЮТЬ ЗБІР НА АВТО  ТА РЕБ!

admin3

“Мій любий старший брат Олег Кузенко на щиті…”

admin3

Виняток лише підтверджує правило: орки – не люди…

admin3

ІІ Відкритий фестиваль “Різдвяний передзвін” у Новому Роздолі: свято єдності, культури та підтримки

admin3

Про волонтерство. Роздуми з приводу

admin3

Березина – толока триває

admin2