16.5 C
Lviv
02.03.2024
Новороздільська ОТГ

Марко народився на землі, де живуть справжні патріоти

У Новороздільському пологовому відділенні уже вдруге жінка з тимчасово переміщених осіб народила хлопчика. Марко (на захопливе «яке гаре українське ім’я» мама одразу відмовила «ми ж українці!». І скільки гордості прозвучало у цих словах!) появився на світ 28 березня. Його батьки зі старшим трирічним братиком Данилком лише у перших числах березня виїхали із рідного с. Крюківщина Бучанського (тепер відомого усьому світові) району. На щастя, їх село не потрапило під окупацію, але звуки частих вибухів, обстрілів, ракетних ударів, загальна небезпека і тривога, і головне, не бажання народжувати дитину у бомбосховищі пологового, наголосила мама, стали мотивацією до виїзду. Уже прямуючи авто, ще не знали, де зупиняться, буквально на ходу зіздвонюючись з рідними, знайомими, «найшли» прихисток у Новому Роздолі. Одна з бабусь (мама породіллі) також змушена була переїжджати, оскільки мешкала у Нікополі (це лише кілька кілометрів від захопленого Енергодару), тож не змогла бути при такій важливій події, як народження онука.
Втім, Олена і Олексій Ушакові вдячні долі, яка закинула їх до Нового Роздолу.
«Настільки уважний персонал, компетентні лікарі і медсестри (особлива подяка лікарю-гінекологу Катерині Шиманській), стільки уваги, тепла і турботи відчула, – ділиться враженнями мама Олена, – що відчувала себе немов удома. У нас була окрема палата, кожен цікавився, чи все добре, чи щось потрібно, як почуваємо себе. Задоволена дуже. Перші пологи у Києві, пригадую, були також з професійним підходом, але почасти виглядало як конвейєр: багато породіль і все поспіхом. А у вас тут все по домашньому, затишно, медперсонал дуже приємні люди, усім допомагають. І роди у нас були сімейні, щасливий тато був присутній на пологах».


Висловила вдячність молода мама і волонтерам Нового Роздолу, адже коли завітали у Центр волонтерської допомоги, то мені дали набагато більше речей для маляти, аніж ми розраховували. «Дуже чуйні, дуже трепетно бажали усього найкращого нам. Та й загалом у галицькому краї люди виховані, добрі, гостинні і гарно ставляться до переселенців».
«Звісно, все пройшло добре – народився хлопчик вагою 3950 кг і 56 см росту, справжній козак! І дуже позитивна молода пара з Київщини. Нехай малюк росте щасливий, на потіху своїм батькам! Ніколи, ніколи нехай не знає війни! А Бог нехай дарує дитинці сильний захист, а батькам віри, радості і надії!» – прокоментувала нове народження лікар Катерина Шиманська.
Виписавшись з лікарні, Олена, прогулюючись із синочками, оцінила і переваги Нового Роздолу: «Гарне місто. Затишне. А скільки зелені навкруги, уже береться до цвіту. Звичайно, ми дуже сумуємо і хочемо якнайшвидше потрапити до рідної домівки, де все уже облаштували до появи маленького члена сім’ї. Але поспішати наразі не будемо. Тут почуваємо себе як вдома. Втім, це і є відтепер рідне місто для нашого Марка. Щиро дякую усім, хто долучився до появи на світ малюка, за здорового синочка! Дуже приємно, що він народився на землі, де живуть справжні патріоти!».

Схожі повідомлення

Важливо: у міській лікарні вже функціонує стаціонарний пункт щеплень проти COVID-19. Про етапи щеплення громадян

admin3

У Новому Роздолі не буде газопостачання

admin2

Управління соцзахисту населення змінило графік роботи

admin3

Назустріч ювілею рідного міста

admin2

Змагання з пішохідного туризму – у профліцеї

admin2

Новороздільське дзюдо – калейдоскоп призових місць!

admin2

Залишити коментар