16.5 C
Lviv
06.05.2026
«Вісник Розділля»
Україна

16 лютого 35-річний рецидивіст із Закарпаття пограбував магазин у Бориславі

Чергового рецидивіста — гастролера затримали поліцейські оперативники Львівщини. Цього разу — у м. Борислав Львівської області

Як повідомляє пресслужба ГУ НП України у Львівській області, 16 лютого близько 19.30 на оперативну лінію 102 надійшло повідомлення про пограбування, що сталось в одному з магазинів, розташованого на вулиці Володимира Великого у місті Борислав Дрогобицького району. За словами заявника, зловмисник заволодів грошима з каси, після чого втік.

На місце події негайно виїхали екіпажі групи реагування патрульної поліції, слідчо-оперативна група та співробітники інших служб відділення поліції №1 Дрогобицького районного відділу поліції.

Продавчиня магазину надала правоохоронцям детальний опис зловмисника і невдовзі заступник начальника відділення поліції виявив втікача неподалік місця скоєння злочину та спільно з поліцейськими групи реагування затримав його в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України. Речові докази, зокрема 1300 гривень виручки, у зловмисника вилучені.

Особу затриманого встановлено – ним виявився 35-річний мешканець Закарпатської області, який раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності, зокрема й за грабежі.

За фактом слідчі територіального підрозділу поліції відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.186 (Грабіж) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті – позбавлення волі на строк до чотирьох років.

Досудове розслідування триває, невдовзі суд обере затриманому запобіжний захід.

Схожі повідомлення

Метод просування сайтом платним способом – контекстною рекламою

admin

Вихід з похмілля в домашніх умовах

admin

Навіщо матерям молитися за дітей?

admin

Як живе під час війни одеський обласний воєнком Євген Борісов 

admin3

Внаслідок зіткнення вантажівок “МАН” і «Mersedes- Benz 611» на самбірській трасі загинув пасажир “мерседеса”

admin3

Час припинити проросійську гру “Facebook”

admin3