16.5 C
Lviv
15.04.2026
«Вісник Розділля»
Україна

16 лютого 35-річний рецидивіст із Закарпаття пограбував магазин у Бориславі

Чергового рецидивіста — гастролера затримали поліцейські оперативники Львівщини. Цього разу — у м. Борислав Львівської області

Як повідомляє пресслужба ГУ НП України у Львівській області, 16 лютого близько 19.30 на оперативну лінію 102 надійшло повідомлення про пограбування, що сталось в одному з магазинів, розташованого на вулиці Володимира Великого у місті Борислав Дрогобицького району. За словами заявника, зловмисник заволодів грошима з каси, після чого втік.

На місце події негайно виїхали екіпажі групи реагування патрульної поліції, слідчо-оперативна група та співробітники інших служб відділення поліції №1 Дрогобицького районного відділу поліції.

Продавчиня магазину надала правоохоронцям детальний опис зловмисника і невдовзі заступник начальника відділення поліції виявив втікача неподалік місця скоєння злочину та спільно з поліцейськими групи реагування затримав його в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України. Речові докази, зокрема 1300 гривень виручки, у зловмисника вилучені.

Особу затриманого встановлено – ним виявився 35-річний мешканець Закарпатської області, який раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності, зокрема й за грабежі.

За фактом слідчі територіального підрозділу поліції відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.186 (Грабіж) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті – позбавлення волі на строк до чотирьох років.

Досудове розслідування триває, невдовзі суд обере затриманому запобіжний захід.

Схожі повідомлення

“Сьогодні місяць, як тебе немає з нами!”: пам’яті воїна Володимира Кушлика

admin3

Є наказ про введення в Україні бустерної дози для 60-річних та старших людей!

admin3

«Сад Божественних пісень» для Ольги Берези

admin3

Покоління загублене в часі

admin3

52-річний львів’янин пропагував комуністичний режим та символіку. Відповість суворо, по закону

admin3

Посадовці так вже організували очищення озера у Львові, що воно геть забруднилося. Відкрито кримінальне провадження

admin3