16.5 C
Lviv
03.03.2024
Україна

Скільки води треба пити? Поради дієтологів

Кожній людині для здоров’я потрібно пити достатню кількість води, тому що вона приймає активну участь в обміні речовин. І це знає кожна дитина зі школи. Однак проблема полягає в тому, що мало хто знає, яку потрібно пити воду, скільки й коли, а саме від цих деталей і залежить якість людської життєдіяльності. Для того щоб завжди було достатньо рідини, вигідно скористатись послугами доставки води у Львові завдяки компанії ВОДО.

Як правильно та скільки потрібно пити води?

Існує популярний міф, буцімто обов’язково треба випивати по 8 склянок води. Така легенда з’явилась, коли тільки почали продавати водичку в пляшках для збільшення продажів.

Насправді в кожної людини є свої особисті потреби у вживанні води. І для того, щоб собі не нашкодити, важливо розрахувати свою індивідуальну потребу на вживання води.

Приблизна необхідність людини у рідині це 30 мг на кожен кілограм ваги. Проте важливо щоб вага людини була в межах норми, тобто це має бути саме здорова вага людина. Якщо конкретний чоловік важить сімдесят кілограмів, то в такому разі за день йому потрібно отримувати 2100 мл води.

А у випадку, якщо вага понад 130 кілограмів, то не можна використовувати стандартну формулу, тому що при цій вазі нирки та серце людини вже працюють з сильним навантаженням. А якщо випивати ще й по 5 літрів на день, то ризики суттєво збільшуються для організму.

Для людини, яка веде спосіб життя офісного працівника, важливо випивати за день як мінімум один літр чистої води. Всю іншу рідину організм отримує при вживанні овочів та фруктів, м’яса та рибі. Тому важливо мати здорове та збалансоване харчування.

Тобто, якщо ваша добова норма складає 2,4 л води на день, то не обов’язково пити саме стільки. Також частина рідини буде отримана з рідких страв, а частка ще в процесі обміну речовин.

В першу чергу треба орієнтуватись по своєму організму. Коли відчуваєте спрагу, тоді варто обов’язково пити воду. В літніх людей це відчуття часом притупляється. Тому їм важливо підтримувати звички пити періодично воду.

Коли саме треба пити воду?

Дуже корисно першу склянку теплої води випивати після прокидання за п’ятнадцять хвилин до початку сніданку. Це допомагає запустити систему травлення, виділити жовч й таким чином покращити травлення. Не зайвим буде до склянки додавати декілька крапель лимонного соку. 

Також корисно вживати теплу воду перед вечерею та обідом. Достатньо буде половинки або повної склянки, в залежності від вашого відчуття спраги.

Як худнути завдяки воді?

Правильний баланс води дуже корисний для кожного, хто хоче стати струнким. Найкраще пити склянку теплої води, коли дуже хочеться їсти щось калорійне та солоденьке. Завдяки воді відчуття голоду притамується і дозволить утриматись від шкідливих перекусів. Цей метод дієтологи називають “оманлива вода”.

Смак води можна з легкістю покращити завдяки простим хитростям. Додати в склянку порізану грушу чи яблуко, це додасть вітамінів напою. Також можете кинути декілька шматочків лимону, гілочку м’яти й пити потроху. Для того щоб вода завжди була корисна та смачна, її варто замовляти у професіоналів з компанії ВОДО.

Схожі повідомлення

Особливості вибору та класифікації наметів

admin

22-річна львів’янка організувала виготовлення фіктивних документів “ухилянтам” для виїзду за кордон. Та ба! – зловмисницю викрила поліція

admin3

Цього тижня на одного янгола на небі стало більше: у Харкові 8-річна дівчинка загинула разом зі своєю мамою у власній квартирі від російської раккети

admin3

Наскок Арестовича: для кого активісти є ворогами

admin3

Вісім років без Олега РУДНИЦЬКОГО: 17 липня 1979 року народився видатний український піаніст – віртуоз новорозділець Олег РУДНИЦЬКИЙ – 26 квітня 2015 року Маестро у променях слави відійшов у Вічність

admin3

Інструменти для підвищення продуктивності жорсткого диска

admin

Залишити коментар