16.5 C
Lviv
18.06.2026
«Вісник Розділля»
Новороздільська ОТГ

Золота осінь і страшна війна…

Ось проминуло літо дуже швидко.

І осінь золота прийшла.

Але і досі ще триває

Жорстока і страшна війна.

Вже перше вересня настало.

І діти в школу всі пішли.

Радіють, що зустрітись можуть.

І хочуть, щоб вже був кінець війни.

Бо скільки душ є там на Небі,

Яких забрала ця війна.

Родин, які осиротіли.

Синів, яких в живих нема.

Ми хочем миру, спокою в країні.

Які ми мали до війни.

Щоб повернулись наші діти у домівки.

Бо тут немає нашої вини.

Але є ті, які ніколи не побачать.

Як маки розцвітають на полях.

Бо їхні душі вже далеко.

Вони пройшли вже свій тернистий шлях.

Про них ми будемо  завжди пам’ятати

І не забудемо  ми їх.

Молитись будем і просити в Бога.

Щоб їхні душі Він зберіг.

Віра ОСИПЧУК

(фото ілюстративне)

Схожі повідомлення

Епідемія? Навчання у школах громади продовжується

admin2

Сумна новина надійшла до Новороздільської територіальної громади:08 вересня у лікарні міста Львів помер воїн-Герой, новорозділець Руслан Зазуля 1974 р.н.

admin3

Білий рояль на …камені Дірявці

admin2

Кубок Львівщини: за тотальної переваги ФК “Новий Розділ” з мінімальним рахунком переміг ФК “Покрова – Куликів-2″(Львів/Нижня Білка). А отже – наша команда у чвертьфіналі

admin3

Новороздільська поліція «закрила» ялинкового руфера по імені Пєтька

admin2

Математичний конкурс від випускника новороздільської школи – для наших школярів

admin2