16.5 C
Lviv
02.03.2024
Новороздільська ОТГ

Резиденція святого Миколая гостинно відчинила двері для дітей, де їх вислуховував та обдаровував Добрий Угодник

Напередодні Свята Миколая перехожі та відвідувачі магазину «ОН ЛАЙН» звернули увагу, що навпроти вельми популярного у місті та поза його межами  торгового центру з’явилася компактна хатинка з брусів та з маленьким ганочком, який «упирався» у зачинені двері.

 А за день-два до магічної дати на українському  календарі – 19 грудня – , хатинку вже було не впізнати: її прикрашали заінстальовані гірлянди, які ввечері різнокольоровими вогнями осявали тротуар та простір доокола «ОН ЛАЙНУ». А над дверима з’явилася табличка з написом «Резиденція св. Миколая», яка одразу ж привернула увагу містян, а насамперед, дітей.

Відтоді, без сумніву, це були дні надій і сподівань,  коли малеча у молитвах та  у солодких снах вже особливо гаряче почала просити Святителя Угодника, Небесного Друга усіх дітей (утім, і дорослих, які теж колись були хлопчиками і дівчатками), аби він недільної ночі навідав їхні домівки і приніс дари.

Утім, перше диво і магічне дійство вже сталося сьогодні, у суботу, 18 грудня: о 14-й годині у хатині з’явився Чудотворець, який по черзі приймав по одному дітлахів, що зібралися обабіч хатинки.

А перед тим священик міського греко – католицького храму отець Василь ПІДГАЙНИЙ освятив «Резиденцію св. Миколая» свяченою водою, висловивши подяку за гарну ідею   ініціатору встановлення Домівки Чудотворця – колективу магазину «ОН ЛАЙН», зокрема, присутньому керівнику підприємства Івану ВАСИЛИШИНУ. Принагідно, перш ніж святий Миколай почав приймати у резиденції дітей, отець Василь докладно  розказав присутнім про Святого Миколая: де він народився, які добрі справи чинив і чому він став відомим на весь світ.

І ось відчиняються двері резиденції: святий Миколай по черзі запрошує діток, які з нетерпінням очікували цієї миті: спочатку прискіпливо розпитує їх, чи вони були чемні, слухали батьків, чинили добрі справи та прагнули добре вчитися та про те, що вони для себе просили у молитвах – зверненнях  до нього, а згодом, вислухавши,  витягає з великої – великої торбини подарунки для цих прекрасних відвідувачів.

У цю мить дитячі  очі неначе стають більшими, вони так близько до святого Миколая, що можна торкнутися його широкої білої бороди, вони приймають від нього подарунки…

…А у приміщенні «ОН ЛАЙНУ» через широку шибу магазину, прикрашену різдвяними сюжетами, дивляться на дійство господарі та колектив підприємства, яке впродовж років вирізняється цікавими ініціативами, про які знає усе місто.

 До речі, як розповів вашому репортеру  працівник магазину Артур КУЛЬОН (на фото): «Ідея встановити «Резиденцію св. Миколая» виникла ще у 2018 році, щоправда, тоді локація  Миколая Угодника знаходилася у приміщенні магазину. І напередодні та 19 грудня він  перебував у магазині і там чинив святкове дійство. Власне, тоді вирішили «оселити» Чудотворця у окремій резиденції. У минулому році реалізації задуму завадили суворі «антиковідні» приписи. На щастя, цього року із цим склалося краще, про що дивним чином «дізнався» святий Миколай. Власне, він і попрохав господарів  і працівників – консультантів «ОН ЛАЙНУ»  встановити резиденцію напередодні його свята . Звісно, як можна було відмовити легендарному Миколаю  Угоднику. Отож  сьогодні «Резиденція св. Миколая»  відчинила свої двері для дітей. На завершення додам, що у хатинці встановлена скринька для збору пожертв на операцію 5-місячному Віталію Головченку, яку у перших числах січня проведуть лікарі  у Бельгії».

…І наостанок: коли фотографував Святого Миколая  у резиденції, де він приймав щасливих маленьких відвідувачів, помітив  дивну  схожість Чудотворця з паном Артуром. Звичайно, здалося, подумав, бо ж день який незвичайний!…

Іван БАСАРАБ           

Схожі повідомлення

Проєкт облаштування початку Алеї Героїв – на завершенні

admin2

СУЗІР”Я “ЗІРОК” НА ЧОЛІ ІЗ ЗНАМЕНИТИМ СПІВАКОМ ВАСИЛЕМ ЗІНКЕВИЧЕМ КОНЦЕРТУВАТИМУТЬ У НОВОМУ РОЗДОЛІ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ!

admin3

Станківці-Тужанівці: Тужанівська школа

admin2

Кінець року – початок нового проєкту від House of Europ

admin2

У Новому Роздолі горіла квартира

admin2

Співпраця Молодіжних рад на Львівщині – підписано Меморандум

admin2

Залишити коментар