16.5 C
Lviv
24.06.2026
«Вісник Розділля»
Новороздільська ОТГ

“Просто я і ялинка, допоки ще зимка:)…”

Про це з вірою, надією і любов’ю повідомляє Надійка БАСАРАБ на своїй сторінці у Facebook:

Просто я і ялинка, допоки ще зимка:)

Бо й в крихкому бутті злих, воєнних подій-

все є трішки краси, і любов-там, де дім!

Відклади ті стрічки чи то стоси новин-

для обіймів, книжок і смачних мандарин*)

Сам на голову нам не впаде дофамін;))

Схожі повідомлення

Сумна звістка прийшла в нашу громаду

admin3

У день вишиванки – благодійний ярмарок

admin2

ФК “Новий Розділ” – ФК “Мостиська”: у середу півфінальна гра на Кубок Мікльоша -2023

admin3

Світла пам’ять Герою, уродженцю Нового Роздолу

admin2

Ми можемо жалітися на долю…

admin3

Оперативно про COVID-19 на Львівщині за добу 01.04.2021

admin3