16.5 C
Lviv
17.06.2024
Новороздільська ОТГ

80-річний Геннадій Печенюк – очолив рейтинг УАТ за перемоги у велоперегонах за 2020-й рік у категорії «75 +»!

«І що, знову Печенюк!» Мабуть, не один з постійних читачів «Вісника Розділля»  подумки промовить ці слова, читаючи дану інформацію. Бо й справді, як кажуть, дістав Геннадій Петрович, який, до речі, 29 січня відзначив 80-річчя. Але звучатиме ця фраза, впевнений, незлостиво, а радше заохочуюче, з позитивним відтінком. Для збільшення настрою усім можу нагадати вислів Герберта Уеллса: «Коли я бачу дорослого на велосипеді, я спокійний за людство».

Отже, продовжуємо: 28 лютого у Києві у відомому торгівельному маркеті сучасних спорттоварів та спортінвентарю «VeloGo Kyiv » відбулась офіційна церемонія урочистого нагородження  ветеранів велоспорту України за спортивні досягнення за 2020-й рік.

Геннадій Печенюк став переможцем у всіх змаганнях під егідою УАТ, у яких торік брав участь (власне, як і у 2019 році). Після привітання учасників церемонії Президентом  Федерації велоспорту України  Андрієм Грівком (до речі, свого часу переможцем «Тур-де Франс») суддівська колегія приступила до виконання приємної місії – вручення нагород. Зокрема, Геннадій Петрович отримав дві веломайки переможця  із написами його прізвища «кирилицею» та «латинкою» й  з автографом голови  спортивної ліги «Український Аматорський Тур» (УАТ), який об’єднує організаторів шосейних велогонок серед аматорів в Україні.  А також Кубок та статуетки із зазначенням усіх змагань, у яких новорозділець здобував перемогу. Окрім цього, Геннадію Петровичу вручили сучасну якісну  велопомпу, якій він особливо зрадів.

«Така нагорода, як кажуть, зобов’язує», – зізнався новороздільський переможець рейтингу, відвідавши днями редакцію, і принагідно висловивши подяку адміністрації ТОВ «ДМЗ» Карпати» за сприяння у поїздці у столицю на вказану церемонію. Мабуть, Геннадій Петрович мав на увазі намір перемогти на Чемпіонаті Світу з велоперегонів серед ветеранів, які відбудуться цього літа у Боснії та Герцеговині. І це додає йому снаги інтенсивно тренуватись та накопичувати кошти на поїздку та на заявку на цей поважний турнір. Звісно, сподівається на спонсорів…

Отож вітаємо з високою нагородою Геннадія Петровича та бажаємо подальших успіхів!

Іван БАСАРАБ

Схожі повідомлення

Матч року між командами старої і нової частин міста визначив переможця – команду «Центр»!

admin3

Графік вимкнення електропостачання по м. Новий Розділ на неділю,4 грудня 2022 року

admin3

28 липня біля пам”ятника Тараса Шевченка відбудеться благодійний концерт зведеного ансамблю 2-гої Галицької бригади та гурту «Кулі»

admin3

Представники Новороздільської ТГ взяли участь у заході «Стратегічні пріоритети розвитку Львівщини: роль і місце територіальних громад”

admin3

Чи вирішить патову ситуацію тристороння зустріч – “Нафтогаз Тепло”, міська рада, громадські благодійні організації?

admin2

Вітання з Днем Незалежності голови Народного Руху України Андрія КОРНАТА

admin2

Залишити коментар