16.5 C
Lviv
06.12.2021
Новороздільська ОТГ

80-річний Геннадій Печенюк – очолив рейтинг УАТ за перемоги у велоперегонах за 2020-й рік у категорії «75 +»!

«І що, знову Печенюк!» Мабуть, не один з постійних читачів «Вісника Розділля»  подумки промовить ці слова, читаючи дану інформацію. Бо й справді, як кажуть, дістав Геннадій Петрович, який, до речі, 29 січня відзначив 80-річчя. Але звучатиме ця фраза, впевнений, незлостиво, а радше заохочуюче, з позитивним відтінком. Для збільшення настрою усім можу нагадати вислів Герберта Уеллса: «Коли я бачу дорослого на велосипеді, я спокійний за людство».

Отже, продовжуємо: 28 лютого у Києві у відомому торгівельному маркеті сучасних спорттоварів та спортінвентарю «VeloGo Kyiv » відбулась офіційна церемонія урочистого нагородження  ветеранів велоспорту України за спортивні досягнення за 2020-й рік.

Геннадій Печенюк став переможцем у всіх змаганнях під егідою УАТ, у яких торік брав участь (власне, як і у 2019 році). Після привітання учасників церемонії Президентом  Федерації велоспорту України  Андрієм Грівком (до речі, свого часу переможцем «Тур-де Франс») суддівська колегія приступила до виконання приємної місії – вручення нагород. Зокрема, Геннадій Петрович отримав дві веломайки переможця  із написами його прізвища «кирилицею» та «латинкою» й  з автографом голови  спортивної ліги «Український Аматорський Тур» (УАТ), який об’єднує організаторів шосейних велогонок серед аматорів в Україні.  А також Кубок та статуетки із зазначенням усіх змагань, у яких новорозділець здобував перемогу. Окрім цього, Геннадію Петровичу вручили сучасну якісну  велопомпу, якій він особливо зрадів.

«Така нагорода, як кажуть, зобов’язує», – зізнався новороздільський переможець рейтингу, відвідавши днями редакцію, і принагідно висловивши подяку адміністрації ТОВ «ДМЗ» Карпати» за сприяння у поїздці у столицю на вказану церемонію. Мабуть, Геннадій Петрович мав на увазі намір перемогти на Чемпіонаті Світу з велоперегонів серед ветеранів, які відбудуться цього літа у Боснії та Герцеговині. І це додає йому снаги інтенсивно тренуватись та накопичувати кошти на поїздку та на заявку на цей поважний турнір. Звісно, сподівається на спонсорів…

Отож вітаємо з високою нагородою Геннадія Петровича та бажаємо подальших успіхів!

Іван БАСАРАБ

Схожі повідомлення

Новий Розділ встановив свій “антирекорд” по covid-19

admin2

Чоловіча команда Skif посідає почесне місце

admin2

Мирна акція у с.Гранки-Кути – історія давня, яка набирає обертів

admin2

Болгарський тріумф квартету саксофоністів і Павла МИХАЙЛЮКА

admin2

Тетяна ШИМАНСЬКА: «По суті, прийнято необхідні рішення, аби невдовзі відправити знайдене немовля у Будинок дитини. А також про ім’я дівчинки та інше, важливе»

admin3

БІОКУРС проводить усі тести, які стосуються COVID-19, та надає послуги із здачі ПЛР-тестів: і тим, хто прибуває в Україну, і тим, хто планує поїздку за кордон

admin3

Залишити коментар