16.5 C
Lviv
03.08.2026
«Вісник Розділля»
Новороздільська ОТГ

Скорботна  громада зустріла кортеж із тілом воїна Дмитра БРАТИНИ, випускника Новороздільської ЗЗСО №5  та Новороздільського політехнічного фахового коледжу, який добровільно пішов захищати Вітчизну

 Сьогодні, 29 серпня, День пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Символічно, що саме нині Новороздільська громада у скорботі зустрічала   кортеж з тілом військовослужбовця, уродженця Нового Роздолу Дмитра БРАТИНУ, 19 жовтня 1999 року народження. Як повідомили репортеру «ВР» родичі полеглого героя, 16 серпня у бою з кацапським агресором Дмитро зазнав важкого поранення,  і, після  кільканадцятиденного лікуванні в Запорізькому госпіталі, упокоївся в Бозі. У даному випадку лікарі були безсилі, оскільки поранення виявилися не сумісні із життям.

На Алеї Героїв священики Новороздільських церков відправили чин панахиди за мужнього і відважного бійця, після чого кортеж з тілом Героя відбув до каплиці міської греко – католицької  церкви Різдва Пресвятої Богородиці.

  Сьогодні ввечері, 29 серпня, о 19-00,  відбудеться парастас в каплиці, а завтра, 30 серпня, о 12-00 – чин похорону.

Докладніше про світлої пам’яті новороздільця Дмитра Братину – у відгуках тих, хто його знав, дружив і любив, які будуть опубліковані у «Віснику Розділля» у випуску 1 вересня.

Схожі повідомлення

Заспіваймо гаївочку, українські діти, щоб почули нашу пісню по цілому світі…

admin3

Петро ШМАТОЛОХА та Орест СОМИК – професіонали з кваліфікацією “вогнентривник” на Новороздільській ТЕЦ!

admin3

Команда АФ “Розділля” – срібний призер зимового турніру пам’яті заслуженого майстра спорту, футболіста Андрія Баля серед дітей 2014 р.н., який 18 – 19 лютого відбувся у м. Миколаїв!

admin3

Напередодні Дня захисників та захисниць України, в населених пунктах громади вшанували воїнів, які загинули у боротьбі за незалежність нашої Держави

admin3

Волонтерський рух у Новому Роздолі – долучайтеся!!!

admin2

Подяка міського голови м. Новий Розділ учениці 8-Б класу НВК ім. Володимира Труша, чемпіонці України Дитячої ліги (серед дітей до 2005 р.н.) з класичного волейболу, чемпіонці України (серед дітей до 2008 р. н.) з пляжного волейболу Марічці Гошилик

admin3