16.5 C
Lviv
18.06.2024
Новороздільська ОТГ

Перемога! На щастя – перемога! ФК “Новий Розділ” здолав ФК “Турбо”(Березів)- 2:1!

Так, справді, “на щастя”, тому що новороздільська команда, яка, нема сумніву, у День міста іншого завдання, окрім як перемоги над суперником, не ставила, проте , на жаль, події на полі розгорталися дещо за іншим сценарієм, який нашим гравцям довелося буквально до фінального свистка арбітра самовіддано “перекроювати”, аби досягти поставленої мети. Зокрема, вже у першому таймі суперник, а це минулорічний чемпіон Другої ліги ФК “Турбо” (Березів), забив гол у ворота ФК “Новий Розділ”, тож наші гравці намагалися виправити ситуацію. Утім, відквитати гола так і не вдалося. Власне, і слушних нагод для взяття воріт суперника підопічні головного тренера Андрія Гарапця так і не створили, якщо не враховувати моменту, коли арбітр не помітив гри рукою “турбівця” у своєму штрафмайданчику, а тому не призначив пенальті.

А от другий тайм, особливо перша половина, відзначався помітним домінування новороздільців на всіх ланках, створенням цікавих комбінацій на підступах до воріт візаві, а головне – видовищною, цікавою грою.

Знову ж таки, не було використано декілька нагод, щоб, принаймні, зрівняти рахунок.

А час поєдинку спливав, утім, вболівальники на трибунах палко підтримували рідний клубу, хоча у їхніх рядах і відчувалося хвилювання за долю матчу.

Тим часом, на полі наші гравці нагадували “машину”, заряджену на виконання поставленого завдання – будь – що перемогти суперника. І їхні неймовірні зусилля увінчалися успіхом: спочатку у другій половині 2-го тайму Юрій Томашевський зрівняв рахунок, а вже у доданій арбітром після завершення основного часу матчу 5-ти хвилинці Андрій Богдан, який вийшов на заміну, забив переможний гол. – 2:1.

Олє – олє – олє! Вітаємо з важливою перемогою, вітаємо з Днем міста!