16.5 C
Lviv
08.06.2026
«Вісник Розділля»
Новороздільська ОТГ

У Новороздільській ТЕЦ призначено нового директора

З 27 квітня підприємство очолив Олександр Василенко, який замінив на цій посаді Григорія Гриціва.

Про це йдеться у повідомленні на офіційній сторінці “Нафтогаз Тепло” у Facebook:

Олександр Василенко – досвідчений енергетик з вагомим практичним досвідом. Майже 30 років присвятив роботі на Старобешівській ТЕС (ПАТ «Донбасенерго»), де пройшов шлях від машиніста-обхідника до керівника департаменту. Був заступником директора ПАТ «Донбасенерго» з інвестпроектів та перспективного розвитку.

💬«Наше завдання – не лише втримати стабільність, а й шукати нові ефективні рішення і впроваджувати сучасні технології, щоб гарантовано забезпечити споживачів тепловою енергією за будь-яких умов», – підкреслив Олександр Василенко на зустрічі з колективом у п’ятницю.

Керівництво Нафтогаз Тепло висловило подяку попередньому директору Григорію Гриціву за сумлінну працю. За вагомий внесок у розвиток енергетичної галузі його нагороджено Почесною відзнакою НАК «Нафтогаз України» І ступеня.

«За чотири роки роботи нашій команді вдалося багато досягти. В умовах повномасштабного вторгнення та безпрецедентних складнощів ми забезпечували споживачів стабільним теплом. Цю зиму вперше пройшли без жодної зупинки – і це результат вашої відповідальної роботи», – зазначив Григорій Гриців у зверненні до колективу, закликавши і надалі працювати злагоджено та підтримувати нове керівництво.

Вже з понеділка Олександр Василенко приступив до виконання своїх обов’язків. Бажаємо новому очільнику плідної роботи та реалізації корисних ініціатив на благо громади!

Схожі повідомлення

Blockbuster cinema Новий Розділ (у приміщенні  МБК “Молодість”, 2-й поверх) запрошує у світ кіно

admin3

У Новому Роздолі відійшла у засвіти останній політв’язень

admin2

Проєкт облаштування початку Алеї Героїв – на завершенні

admin2

Напередодні Різдва Новороздільська громада відправила чергову волонтерську допомогу в м. Покровськ Донецької області

admin3

Напередодні Дня захисників та захисниць України, в населених пунктах громади вшанували воїнів, які загинули у боротьбі за незалежність нашої Держави

admin3

ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ!

admin3