16.5 C
Lviv
18.06.2024
Новороздільська ОТГ

Менш ніж за тиждень після створення Whatsapp – група “Новий Розділ в Іспанії” зібрала необхідну суму пожертв на тепловізор для військового ЗСУ. Новороздільці в Іспанії, долучайтеся до ініціативи!

Про ініціативу небайдужих земляків, яких доля закинула у далекі світи, зокрема, у Іспанію, репортеру “Вісника Розділля” ” повідомила шановна Люба МОРОЗ:

«Новий Розділ в Іспанії» – так називається Whatsapp – група новороздільчан в Іспанії , яку створили 24 квітня 2024 і яка за тиждень зібрала необхідну суму на тепловізор для нашого військового. _______________________________________.

 Ідея обєднати всіх новороздільчан, які мешкають в Іспаніі, виникла у двох земляків, які випадково зустрілися на Міжнародному Саміті Світового Конгресу Українців (СКУ) в Бухаресті 12 квітня цього року, на який було запрошено понад 200 представників українських громадських організацій із 50 країн світу. 

Запрошуємо всіх новороздільчан, які живуть в Іспанії, приєднатися до цієї Whatsapp – групи, для організації та зборів гуманітарної допомоги для земляків – військовослужбовців, які зі зброєю відважно захищають Україну фронті Чим більше нас буде, тим швидше і більше зможемо допомогти бійцям.. 

Ми збираємо гуманітарну допомогу на прямі прохання від наших хлопців, адже родичі та близькі не завжди можуть самотуж назбирати на їхні потреби. 

Новороздільчани в Іспанії, чекаємо вас у групі для допомоги землякам, пишіть на Whatsapp – групи “Новий Розділ в Іспанії”, вказавши ваше ім’я та прізвище на такі контакти: 0034 675 05 42 07 або 0034 605 150 587.

Слава Україні! Героям Слава!”

Редакція “ВР” і надалі інформуватиме мешканців Нового Роздолу та нашої громади про волонтерські добрі справи спільноти ” Новий Розділ в Іспанії”.

Схожі повідомлення

У Новому Роздолі частково включили вуличне освітлення

admin2

Покрокова інструкція створення об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ)

admin3

Команда АФ “Розділля” (2011 р.н. і молодші) – володар “Кубка Буковеля”!

admin3

Вітаємо з ДНЕМ СТУДЕНТА!

admin3

“Музична хуртовина” у Новороздільській школі мистецтв ім. Олега Рудницького

admin3

68-й День Нового Роздолу – з дощем, але неймовірно емоційний

admin2

Залишити коментар