16.5 C
Lviv
04.06.2023
Новороздільська ОТГ

Центральна площа – розпочалися роботи…

Новиною понеділкової апаратної наради стало повідомлення про початок робіт на центральній площі Нового Роздолу.

Звісно, це не будуть завершальні роботи, на чому наголошуємо, забігаючи наперед, бо законодавство не змінилося – фінансування капітального будівництва у часи воєнного стану суворо заборонено. Лише певні роботи щодо військових обєктів чи потреб (приміром, приміщень) для внутрішньо переміщених осіб дозволено проплачувати з державного бюджету.

Тож наразі виконавці робіт погодилися, що дороблять (достелять бруківкою) пішохідну доріжку між двома ділянками площі, тобто щоб був суцільний піший перехід по майдану від будинку 11 до будинку 15 по пр. Шевченка. Передувало цьому численні наради, розмови, домовленості, зрештою, чисто людське порозуміння. Міський голова Ярина Яценко і підприємець, виконавець робіт, Ігор Іванішин погодилися – цю частину роботи виконують, надають акти виконаних робіт. Хоча завідомо розуміють, що проплачені роботи можуть бути не швидко.

У понеділок, 5 вересня, на майдан прибули представники підприємства вимірювати, робити розмітку, а у вівторок візьмуться до роботи.

Заступник міського голови Михайло Гулій прокоментував впевнено: сподіваємося, завершать прохідну частину від одного краю площі до іншого і по можливості якимось чином огородять котлован під фонтан, або якимось іншим чином зроблять це місце більш безпечним, зокрема, для цікавої до всього дітлашні.

І головні сподівання, звісно, на закінчення війни і Перемогу, тоді і можна буде говорити про кінцеве завершення проєкту реконструкції центрального майдану Нового Роздолу.

Схожі повідомлення

Новорозділець Едуард БУРОВ – чемпіон Львівської області з боксу серед юнаків!

admin3

Десята ракетна атака: ситуація на Львівщині

admin2

Життєстверджуємося! – демографічна статистика Новороздільської громади за 21 день війни

admin2

Бокс: у фіналі Євген Розлуцький поступився супернику за очками з мінімальним відривом

admin3

24 лютого  Росія о 5-й годині ранку   розпочала війну проти України. 23-й раз, починаючи з ХУІ століття. Цього разу – востаннє,  бо ми її за підтримки цивілізованого світу знищимо. Як реагував Новий Розділ…

admin3

Аномальна трагедія: у Львові накривка люка вбила 10-річного хлопчину

admin3

Залишити коментар