16.5 C
Lviv
01.03.2024
Новороздільська ОТГ

Центральна площа – розпочалися роботи…

Новиною понеділкової апаратної наради стало повідомлення про початок робіт на центральній площі Нового Роздолу.

Звісно, це не будуть завершальні роботи, на чому наголошуємо, забігаючи наперед, бо законодавство не змінилося – фінансування капітального будівництва у часи воєнного стану суворо заборонено. Лише певні роботи щодо військових обєктів чи потреб (приміром, приміщень) для внутрішньо переміщених осіб дозволено проплачувати з державного бюджету.

Тож наразі виконавці робіт погодилися, що дороблять (достелять бруківкою) пішохідну доріжку між двома ділянками площі, тобто щоб був суцільний піший перехід по майдану від будинку 11 до будинку 15 по пр. Шевченка. Передувало цьому численні наради, розмови, домовленості, зрештою, чисто людське порозуміння. Міський голова Ярина Яценко і підприємець, виконавець робіт, Ігор Іванішин погодилися – цю частину роботи виконують, надають акти виконаних робіт. Хоча завідомо розуміють, що проплачені роботи можуть бути не швидко.

У понеділок, 5 вересня, на майдан прибули представники підприємства вимірювати, робити розмітку, а у вівторок візьмуться до роботи.

Заступник міського голови Михайло Гулій прокоментував впевнено: сподіваємося, завершать прохідну частину від одного краю площі до іншого і по можливості якимось чином огородять котлован під фонтан, або якимось іншим чином зроблять це місце більш безпечним, зокрема, для цікавої до всього дітлашні.

І головні сподівання, звісно, на закінчення війни і Перемогу, тоді і можна буде говорити про кінцеве завершення проєкту реконструкції центрального майдану Нового Роздолу.

Схожі повідомлення

Новий Розділ – на роботу запрошують розкрійників і швачок

admin2

Оперативно про COVID-19 на Львівщині за добу 31.03.2021

admin3

Збір на Mavic-3 для воїнів-новороздільців

admin2

БФ «Благодійний Фонд «Карітас Львів УГКЦ» та Спадщина.UA / Heritage.UA – перший проект на благо припалацового парку в Роздолі!

admin3

Забезпечення харчуванням захисників і переселенців – колосальна робота волонтерів

admin2

КСК “Берездівці” – ФК “Березина” – 5:0! Ого -го- го!

admin3

Залишити коментар