16.5 C
Lviv
15.07.2024
Новороздільська ОТГ

Новороздільський коледж: від навчання до працевлаштування

Ознайомчий марафон майбутніх випускників Новороздільського політехнічного фахового коледжу з підприємствами, які надають свої пропозиції, щодо їх працевлаштування триває!!!

Так, в рамках «Тижня інформатики» у фаховому коледжі 22 березня 2024 року відбулася навчальна екскурсія студентів спеціальності «Комп’ютерна інженерія» (груп КІ-32, КІ-35, КІ-42) та спеціальності «Маркетинг» (МК-34) під керівництвом викладачів – Віталій Онім, Богдан Лашків та Наталія Дунько, на одне з передових підприємств автомобільної галузі – завод “ОДВ Електрик”. Студенти фахового коледжу мали унікальну можливість ознайомились з сучасними технологіями виготовлення кабельних джгутів, соленоїдів та мехатронних систем, які є важливими компонентами для автомобільної промисловості.

Екскурсія розпочалася з короткого вступу від одного з керівників заводу Віталія Ейзенбрауна, який розповів про історію компанії, її місію та основні напрямки діяльності. Після цього студенти відвідали виробничі цехи, де могли спостерігати за процесом збірки джгутів та тестуванням готової продукції, а також ознайомилися з принципами організації і функціонування інформаційних систем та мереж на підприємстві.

Особливу увагу було приділено демонстрації безпеки праці на виробництві та важливості дотримання стандартів якості. Студенти мали змогу поставити питання інженерам та технікам, які з радістю ділилися своїм досвідом та знаннями.

Завершальною частиною екскурсії була зустріч з керівництвом заводу, де обговорювались можливості стажування та працевлаштування для випускників коледжу. Ця екскурсія не лише розширила знання студентів про виробничі процеси, але й відкрила перед ними нові перспективи для майбутньої кар’єри.

Схожі повідомлення

Роздільський інтернат зголосилися модернізувати ірландські благодійники

admin2

Ольга РАЗОВА та Тетяна ХУДЯК – чемпіони обласних змагань з пляжного волейболу! У чоловічої команди дещо скромніший результат

admin3

Сьогодні, 11 квітня, до смт. Розділ прибуде кортеж з тілом юного ГЕРОЯ

admin2

Наше суспільство поділилось на більшість і меншість. У більшості війни немає, є – гульки, ювілеї… А є інший світ: війна, біль, смерть…

admin3

2022: перша сесія Новороздільської міської ради

admin2

Вокальна студія Ірини Чернової – знову високі нагороди

admin2

Залишити коментар