16.5 C
Lviv
14.07.2026
«Вісник Розділля»
Стрийщина

Поліцейські розслідують обставини загибелі чоловіка внаслідок наїзду електропотяга у с. Любинці Стрийського району

Як йдеться у повідомленні пресслужби ГУ Нацполіції України у Львівській області, дорожньо-транспортна подія сталася 13 грудня, близько 17.45, на залізничному переїзді (пікет №8) у селі Любинці Стрийського району.

Як попередньо встановили правоохоронці, електропотяг сполученням «Львів-Ужгород» здійснив наїзд на 67-річного мешканця Стрия, який переходив через колію в невстановленому місці.

Від отриманих травм літній чоловік загинув на місці події.

За фактом слідчі Стрийського районного управління поліції відкрили кримінальне провадження за ч.3 ст.276 (Порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного, водного чи повітряного транспорту) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років.

Правоохоронці встановлюють всі обставини події.

Правоохоронці вкотре звертаються до громадян – будьте максимально уважні та обережні, перебуваючи на залізничних коліях, переходьте їх тільки у встановлених місцях, переконавшись у відсутності потяга. Пам’ятайте, що залізниця є зоною підвищеної небезпеки.

Схожі повідомлення

Знову сумна звістка з фронту – під час бойового завдання на Луганщині загинув військовослужбовець ЗСУ, мешканець м. Стрий Микола КАЛАПІЩАК

admin3

Ще раз про Іванка Туписа – світлу віруючу людину, котру навчав і благословив світлої пам’яті отець Василь Репіньовський

admin3

Самовільна забудова у Снопківському парку

admin2

Ти просив так не плакати тата!…

admin3

Візит у Starostwo Powiatowe w Lecznej (Польща) додав взаємокорисного досвіду у сфері надання соціальних послуг та ведення соціального підприємництва

admin3

Внаслідок ДТП загинув пішохід

admin2