16.5 C
Lviv
29.09.2023
Новороздільська ОТГ

Семикласники ЗЗСО №2 відвідали міський відділ поліцейської діяльності. Інспектор Мар’яна ЛЯХ поінформувала школярів як безпечно провести літо та про інші важливі речі

30 травня, напередодні Міжнародного дня захисту дітей у Новороздільському відділі поліцейської діяльності № 1 Стрийського районного управління поліції було гамірно. Це до поліцейських завітали учні 7-б класу ЗЗСО № 2 спільно із представником безоплатної вторинної правової допомоги Оленою Городницькою та педагогами.

Інспектор з ювенальної превенції Мар’яна Лях у своєму змістовному виступі наголосила учнівській аудиторії,  що невдовзі розпочнуться омріяні літні канікули, тому переконливо проінструктувала школярів як безпечно провести літо, спільно в режимі запитань – відповідей поспілкувалися про відповідальність неповнолітніх, а також про безпеку в інтернеті.

Зустріч була приємною та теплою, а наостанок допитливі учні  ставили різноманітні  запитання стосовно спектру діяльності  правоохоронців, на що отримали ґрунтовні відповіді.

(НАШ КОР.)

Схожі повідомлення

Воїн-новороздільчанин – про АТО, велику війну, про родину і Бога та труднощі на “нулі”

admin2

Реагування у ФБ підтвердили: «шпилька» щодо радниці міського голови неправдива

admin3

Нові тарифи на вивіз сміття для мешканців сіл

admin2

Як сусіди у поляків колядували

admin2

У кафе – бар “Еліт” (Малехів) потрібні на роботу:

admin3

ДМЗ “Карпати” – дарунок до дня народження

admin2

Залишити коментар