16.5 C
Lviv
20.04.2024
Новороздільська ОТГ

Семикласники ЗЗСО №2 відвідали міський відділ поліцейської діяльності. Інспектор Мар’яна ЛЯХ поінформувала школярів як безпечно провести літо та про інші важливі речі

30 травня, напередодні Міжнародного дня захисту дітей у Новороздільському відділі поліцейської діяльності № 1 Стрийського районного управління поліції було гамірно. Це до поліцейських завітали учні 7-б класу ЗЗСО № 2 спільно із представником безоплатної вторинної правової допомоги Оленою Городницькою та педагогами.

Інспектор з ювенальної превенції Мар’яна Лях у своєму змістовному виступі наголосила учнівській аудиторії,  що невдовзі розпочнуться омріяні літні канікули, тому переконливо проінструктувала школярів як безпечно провести літо, спільно в режимі запитань – відповідей поспілкувалися про відповідальність неповнолітніх, а також про безпеку в інтернеті.

Зустріч була приємною та теплою, а наостанок допитливі учні  ставили різноманітні  запитання стосовно спектру діяльності  правоохоронців, на що отримали ґрунтовні відповіді.

(НАШ КОР.)

Схожі повідомлення

28 грудня  у Львові новороздільські волонтери Петро Біляк, Петро Щіпний  та Михайло Бальзан отримали від командира спецпідрозділу Прикордонних військ нагороду «За вірність українському народу»

admin3

Співпраця соціальних служб сусідніх громад щодо допомоги учасникам АТО – налагоджена

admin2

Щодня працівники Новороздільської ТЕЦ роблять усе можливе, щоб новий опалювальний сезон в місті розпочався вчасно та пройшов без значних аварій

admin3

Рік роботи #КомандиБатенка у Новому Роздолі

admin2

Ірина КРАВЕЦЬ: «Потенційні переможці конкурсу проєктів місцевих ініціатив стануть відомі після 14 квітня ц.р.»

admin3

Новороздільські пластуни доставили у храми міста та об’єднаної громади Вифлеємський Вогонь Миру

admin3

Залишити коментар