16.5 C
Lviv
25.07.2024
Новороздільська ОТГ

Дивна «точка» на сходах поруч з аптекою «3і»: подейкують, що тут реалізують алкогольні вироби невідомого походження та цигарки?

У середу вранці, 2 червня, у редакцію завітав мужчина середнього віку і, привітавшись,  насамперед запитав, чи часто буваю в районі «китайської стіни», зокрема, там, де розташована аптека низьких цін «3і». Почувши, що, принаймні, раз на тиждень точно буваю, оскільки  доставляю свіжий випуск «Вісника Розділля» у відділення зв’язку, пан Степан ще раз перепитав, чи нічого дивного там не помітив. Власне, це вже, як кажуть, було занадто, тому попросив відвідувача не «крутити Юра», як казав колись мій дідусь Микола з Голешева,  а пояснити, що він має на увазі. Аж після цих слів пан Степан відразу перейшов до діла і розповів історію про «точку», де жваво торгують оковитою, яку репортер записав на диктофон. Отож, пряма мова:

«В одному з найбільш людних місць Нового Роздолу вже декілька місяців  відбуваються дивні речі, на які слід звернути увагу поліції. Маю на увазі «діяльність» однієї особи на відкритому місці, що поблизу «Аптеки низьких цін» на бульварі Довженка (колишній магазин «Смак»).  З першого погляду ви тут не помітите нічого незвичайного. Але якщо трохи почекати та поспостерігати, то помітите, що на сходах поруч з аптекою «3і»  активно працює «точка». Подейкують, що тут скромна на вигляд жінка приторговує алкогольними виробами ( чи то спиртом, чи то ще якимось міцним трунком) невідомого походження, а також цигарками. Такий вид «діяльності», як кажуть, на виду, важко приховати, скільки не маскуйся, до того ж, і публіка сюди навідується специфічна, із характерною зовнішністю. Це «явище» помічають дорослі і діти, от тільки, схоже, поліція не помічає, хоча, подейкують, мешканці вже повідомляли про цю «точку» правоохоронців. Тому, можливо, що прочитавши цю інформацію у «Віснику Розділля», вони врешті дізнаються, що тут відбувається».

Що ж, читач порушив проблему, точно вказавши, де саме вона має місце, достовірність якої очевидно ще слід перевірити. Мабуть, окрім редакції, він мав би звернутися до більш конкретної установи, а саме у відділення поліції. Можливо, так було б дієвіше. Утім, пан Степан вирішив скористатися посередництвом «Вісника Розділля». Гаразд, будемо спільно  очікувати на реагування відповідних органів…

Іван БАСАРАБ 

Схожі повідомлення

Де у Новому Роздолі можна виміряти сатурацію

admin2

День Молоді – у “Молодіжному центрі” на Березині

admin2

Новороздільські бандуристки – найкращі!

admin2

ФК “Новий Розділ” поступився СФК “Трускавець” – 0:1. Але наша команда була таки кращою, проте цього замало…

admin3

КП “Розділжитлосервіс” – 2022 рік

admin2

ART – STONE : власне виробництво у Новому Роздолі. Діють зимові знижки!

admin3

Залишити коментар