16.5 C
Lviv
29.09.2023
Стрийщина

Рятувальник з Ходорова врятував життя водію

Як проста людська небайдужість врятувала життя людині

29 травня був звичайний ранок, коли Юрій Василишин, старший лейтенант служби цивільного захисту, здав своє добове чергування та повертався додому.

Юрій вже звик до непередбачуваних ситуацій, так як працює начальником відділення в 46-му державному пожежно-рятувальному пості м.Ходорів Львівської області, і завжди готовий допомогти. Але цього разу його небайдужість виявилася особливою, адже подія трапилась в неробочий час.

Коли Юрій їхав дорогою біля села Дем’янка-Наддністрянська Стрийського району його погляд раптово зупинився на автомобілі, що на очах у чоловіка злетів з дороги та перекинувся. Без вагань Юрій, зупинився і вийшов зі свого авто, щоб допомогти.

Він підійшов до автомобіля і швидко оцінив ситуацію. Потерпілий чоловік потребував допомоги. Юрій не зволікав, використовуючи свої навички та досвід, витягнув чоловіка з автомобіля, також відключив акумуляторну батарею авто, щоб уникнути будь-якої небезпеки виникнення пожежі чи вибуху.

Зателефонував до Служби порятунку «101», повідомив про аварію. Чоловік чекав на прибуття екстрених служб, після чого передав травмованого водія медикам.

Ця історія нагадує нам, що небайдужість – це палке бажання змінити світ на краще, починаючи з дрібних, але значущих вчинків.

Нехай кожен із нас стане ланкою в цьому ланцюжку небайдужості. Нехай наші вчинки, рятуватимуть життя, змінюватимуть долі та робитимуть світ кращим

Схожі повідомлення

Ходорівчанин створив ДТП у Львові

admin2

У Славську надали допомогу 14-літньому лижнику

admin2

Справа жидачівських лікарів отримала завершення

admin2

На Львівщині вперше нагородили молодих “тренерів року»

admin2

Електронні земельні аукціони узаконені і почали діяти з 6 липня 2021 року

admin3

Стpaшнa тpaгeдiя в Львiвcькiй oблacтi. Дiвчинцi Анacтaciї нaзaвжди 16. Сiм’я пpocить poзгoлocу. Спpaву мoжуть зaм”яти

admin3

Залишити коментар