16.5 C
Lviv
03.08.2021
Новороздільська ОТГ

День міста надихнув: Берездівецька команда здобули першу перемогу на стадіоні «Хімік»

Звичайно, у заголовку, можливо, присутнє  перебільшення щодо чинника, що призвів до першої перемоги КСК «Берездівці» на новороздільському стадіоні «Хімік», який, уточнимо, для берездівчан є тимчасовим «домашнім» полем, оскільки  їхній поки що не готовий до проведення ігор. Найімовірніше, що виграш у третьому турі обласних змагань з футболу серед команд ІІ ліги (група «Б») з рахунком 1:0 (на 76-й хвилині матчу відзначився Тарас Опрісник) у команди ФК «Кохавинка» (смт Гніздичів) можна пояснити двома причинами – бажанням відзначити 68-му річницю Нового Роздолу перемогою та якісною, комбінаційною грою. Отже, з перемогою, земляки!

Нагадаємо, що у двох попередніх турах берездівецька команда двічі поступилася на стадіоні «Хімік»:  команді з П’ятничан (0:4) та ФК «Рудки» (0:1). А після крайнього виграшу КСК «Берездівці» перебуває на 7-му місці в турнірній таблиці (всього у групі «Б» змагається 10 команд).

 Очевидно, у наст. числах репортеру «ВР» вдасться більше дізнатися про КСК «Берездівці» та про наміри клубу  у обласній першості. Адже новороздільська команда «Хімік» через певні причини відійшла в небуття ще декілька років тому і не бере участі в обласній першості, тож тепер вболіватимемо за сусідів. Чей же – ми одна Новороздільська громада.

Іван БАСАРАБ 

Схожі повідомлення

Чоловіча команда Skif посідає почесне місце

admin2

Вагони-зерновози, виготовлені на ДМЗ “Карпати” – якісні і потужні

admin2

Де не буде світла – і в наших селах

admin2

І «Порше» не те, і такої вчительки у Новому Роздолі не пригадають…

admin3

Толока біля басейну у розпалі. Долучайтеся!

admin2

Будівництво дощової каналізації по пр. Шевченка, 28-28-а – “стартував” ще один проєкт

admin2

Залишити коментар