16.5 C
Lviv
06.12.2021
Новороздільська ОТГ

День міста надихнув: Берездівецька команда здобули першу перемогу на стадіоні «Хімік»

Звичайно, у заголовку, можливо, присутнє  перебільшення щодо чинника, що призвів до першої перемоги КСК «Берездівці» на новороздільському стадіоні «Хімік», який, уточнимо, для берездівчан є тимчасовим «домашнім» полем, оскільки  їхній поки що не готовий до проведення ігор. Найімовірніше, що виграш у третьому турі обласних змагань з футболу серед команд ІІ ліги (група «Б») з рахунком 1:0 (на 76-й хвилині матчу відзначився Тарас Опрісник) у команди ФК «Кохавинка» (смт Гніздичів) можна пояснити двома причинами – бажанням відзначити 68-му річницю Нового Роздолу перемогою та якісною, комбінаційною грою. Отже, з перемогою, земляки!

Нагадаємо, що у двох попередніх турах берездівецька команда двічі поступилася на стадіоні «Хімік»:  команді з П’ятничан (0:4) та ФК «Рудки» (0:1). А після крайнього виграшу КСК «Берездівці» перебуває на 7-му місці в турнірній таблиці (всього у групі «Б» змагається 10 команд).

 Очевидно, у наст. числах репортеру «ВР» вдасться більше дізнатися про КСК «Берездівці» та про наміри клубу  у обласній першості. Адже новороздільська команда «Хімік» через певні причини відійшла в небуття ще декілька років тому і не бере участі в обласній першості, тож тепер вболіватимемо за сусідів. Чей же – ми одна Новороздільська громада.

Іван БАСАРАБ 

Схожі повідомлення

За бідного вбивцю замовимо слово…

admin3

41-річний мешканець Нового Роздолу отримав вирок: за грабежі, крадіжки та шахрайство суд призначив йому покарання – 4 роки та 6 місяців позбавлення волі

admin3

Де поділася зупинка, що навпроти «Приватбанку»?

admin3

Гранки-Кути: новий підступ у ніби притихлій і невирішеній справі

admin2

Переможці конкурсу малюнків «Розділля очима дітей»

admin2

У день відкриття автомийки у Березині – акція!!!!!

admin2

Залишити коментар